تعمیر کولرگازی در یزد

تعمیر کولرگازی در یزد

کولر های گازی یکی از کارآمدترین وسایل در تابستان محسوب می شوند . تصور بفرمایید در فصل تابستان ، نزدیک به ظهر ، از بیرون تشریف آورده اید و از گرما در حال هلاک شدن هستید ، با هزار امید و آرزو کنترل اسپلیت را بر می‌دارید و آن را روشن می نمایید .

باد خنک مانند نسیم بهشتی شما را به خلسه ای شیرین فرو می برد که ناگهان بوی سوختگی تمام خانه را در بر گرفته و کولرگازی خود به خود خاموش می شود .

بی اختیار چند بار دکمه ی روشن و خاموش را می فشارید تا مطمئن شوید که واقعا دچار مشکل شده است .

شاید گرما بر ذهن شما تاثیر گذاشته و بخواهید دست به رفتار نامعقولی مانند تعمیر دستگاه بزنید …ولی صبر کنید … بدانید و آگاه باشید که کار را باید به کاردان بسپارید … پس ابتدا کمی آب خنک میل نموده و چند نفس عمیق بکشید ، فاصله ی خود را از کولر گازی حفظ کرده و به سرعت با شماره ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید .

شرکت حامی سرویس در کمترین زمان ممکن برای انجام تعمیراتی فوق العاده در منزل شما حاضر می شود .

تعمیر کولرگازی در یزد

تعمیر کولر گازی ال جی در یزد :

شرکت ال‌ جی در تولید کولرهای گازی با کیفیت خود ، از تعریف ارور هایی مانند CH41 , CH44 , CH38 , CH32  و … برای هشدار به مصرف کنندگان استفاده نموده است .

این ارور ها به معنی وجود ایراد در کولر گازی است و کاربر باید در اولین فرصت برای تعمیرات آن اقدام نماید ، پیشنهاد ما تماس با سامانه ی ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ و استفاده از تعمیرات تخصصی تکنسین های شرکت حامی سرویس است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی ال جی در یزد

تعمیر کولرگازی در یزد

تعمیر کولر گازی سامسونگ در یزد :

شرکت سامسونگ که در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی هوشمند فعالیت گسترده‌ای دارد ، جهت طول عمر کولرهای گازی خود از تعریف کدهای خطا استفاده نموده است . این ارورها شامل Ch , E3 , E5 , CX , dx , G2 و …می باشد و نشان دهنده ی وجود مشکل در کولر های گازی است .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در تعمیر انواع برند های لوازم خانگی می‌ تواند مشکلات دستگاه های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی سامسونگ در یزد

 

تعمیر کولر گازی اجنرال در یزد :

کولر های گازی اجنرال که با کیفیت های فوق‌ العاده تولید می شوند ، دارای مزایایی مانند گاز R410 ، توانایی خنک کردن محیط در آب و هوایی با دمای ۵۵ درجه سانتیگراد ، شروع به فعالیت مجدد خودکار پس از قطع و وصل شدن جریان برق ، عملکرد سوپر موج ، ایجاد جریان هوای مطبوع و  … می باشند .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تعمیرکاران خود را برای شصت روز گارانتی می‌کند تا هم موجبات آسودگی خیال شما را فراهم نموده و هم اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد ، ایراد را به صورت رایگان برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی اجنرال به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی اجنرال در یزد

تعمیر کولرگازی در یزد

تعمیر کولر گازی تراست در یزد :

کولرگازی های تراست با بهره گیری از فیلتر کربن فعال موجب تصفیه ی هوای درون محیط شده و از پخش بوی نامطبوع و مواد شیمیایی در فضا جلوگیری می‌کنند . از دیگر مزایای این محصول استفاده از اواپراتور طلایی ضد باکتری می باشد .

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که قصد خرید قطعه با کیفیت و اورجینال را دارند ، دارای واحد فروش قطعه می باشد . در صورتی که قصد خرید دارید ، می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با این واحد ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی تراست به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی تراست در یزد

 

تعمیرات کولر گازی گری در یزد :

شرکت گری کولر گازی های خود را با مزایایی مانند : کمپرسور روتاری ، مصرف انرژی پایین و … تولید و روانه بازار می‌کند . جدیدترین مدل کولر گازی گری ، سری بورا و نئو مجهز به وای فای داخلی ، می باشد .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی میکند و در صورت ایجاد مشکل در این مدت ، قطعه را به صورت رایگان تعویض می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی گری به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی گری در یزد

 

تعمیر کولرگازی وست پوینت در یزد :

کولر گازی های فرانسوی وست پوینت در حال حاضر با محصولات برند هایسنس و ال جی در حال رقابت می باشند . این محصول با طراحی فوق العاده و توان مصرفی بالا تولید و روانه بازار می گردد . بهترین کولر گازی های این برند شامل مدل WESTPOINT WSM-24140 TRS و مدل WESTPOINT12000 است .

شرکت حامی سرویس جهت آرامش مشتریان خود پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای آنها ، ارسال می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی وست پوینت به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی وست پوینت در یزد

تعمیر کولرگازی در یزد

تعمیر کولر گازی جنرال مکس دریزد :

شرکت جنرال مکس کولر های گازی خود را با امکاناتی مانند : گاز R410 و گاز R22 ، موتور اینورتر ، ظرفیت های متفاوت و … تولید و روانه ی بازار می نماید .

شرکت حامی سرویس برای آرامش شما در زمان استفاده از لوازم خانگی هوشمند دارای واحد مشاوره رایگان می باشد ، می توانید سوالات خود را از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها در میان بگذارید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی جنرال مکس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در یزد

 

تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در یزد :

شرکت جنرال الکتریک جهت افزایش طول عمر کولر های گازی خود از نمایش کدهای خطا استفاده می نماید .

ارورهای این محصول شامل E0 ,E1 , E4 , 88 می باشد که هر کدام نشان دهنده ی یک مشکل در کولر گازی است ، در زمان بروز این ارورها بهتر است با شرکت حامی سرویس از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید و با استفاده از تعمیرات فوق العاده و قطعات اورجینال آنها ، ایراد را برطرف کرده و موجبات طول عمر کولر گازی خود را فراهم کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی جنرال الکتریک به لینک زیر مراجعه کنید .