تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

09920766695

 

ال جی حامی پیشتاز در زمینه تعمیر لوازم خانگی الجی، تعمیر لباسشویی، ظرفشویی و یخچال فریزر ال جی را در کرج و حومه انجام می شود.
برای نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج دیگر نیازی به جابجایی ظرفشویی خود ندارید و تکنسین های ما تمام ابزار و قطعاتی که لازم است همراه خود داشته و در کمترین زمان ممکن خدمات خود را در اولین مراجعه به محل شما انجام می دهند.   

تنها با یک تماس ساده مرکز تماس پاسخگوی 24 ساعته ما را مطلع سازید.
تعهد، مهارت و آموزش دوره ای کارشناسان ما دلیل بر محبوبیت و شهرت گروه ماست.

نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

ما برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، قیمت تعمیرات را حتی قبل از مراجعه اعلام کرده و پس از پایان کار هم فاکتور رسمی به شما می دهیم.

قیمت های ما کاملا منصفانه، به طور شفاف و به تفکیک نوع خدمات و قطعات در فاکتور ذکر شده و از آنجا که تعرفه مورد تایید اتحادیه است، قابل پیگیری و تایید است.

ما یک ضمانت نامه کتبی تحویل شما می دهیم که دال بر تضمین تعمیرات و قطعات ما به مدت 60 روز است.
برای استفاده از خدمات شبانه روزی ما کافیست با کالسنتر شرکت تماس گرفته و ثبت پذیرش کنید.


آپشن های ظرفشویی ال جی

از میان تمام برندهای ماشین ظرفشویی، ظرفشویی های ال جی محصولاتی کامل، با آپشن های متنوع و کارآمد است. 

™TRUESTEAM: در ظرفشویی های قدیمی تر ظروف را قبل از قرار دادن در ماشین، شستشو می دادیم اما در مدل های جدید با تکنولوژی بخارشویی کار راحت تر شده است و با بخار آب کثیفی ظروف گرفته می شود.

تجهیز به تکنولوژی اینورتر: موتورهای دایرکت درایو ظرفشویی های جدید ال جی تکنولوژی اینورتر دارد که باعث می شود برای صرفه جویی در مصرف آب و برق، مقدار پاشش آب را بر اساس نوع برنامه ای که کاربر انتخاب کرده تنظیم کند.

™LG SmartRack: چیدمان سبدها را می توان طوری تنظیم کرد که بهترین کارایی را از دستگاه گرفت.

گارانتی: ظرفشویی های جدید برند ال جی به مدت 10 سال گارانتی شده اند.

فناوری ™LoDecibel: از مواد عایقی در دستگاه استفاده شده که صدای کار آن را بسیار کم می کند.

فناوری ™ SmartDiagnosis: در صورت بروز عیبی در دستگاه، با یک تماس تلفنی با مرکز پشتیبانی ال جی می توانید از برنامه عیب یابی هوشمند ال جی بهره مند شوید.


 از مزایا و برتری های ظرفشویی های ال جی نسبت به سایر رقبا گفتیم، ولی این نکته را هم یادآوری می کنیم که قطعات هر کدام از لوازم خانگی با هر برندی بعد از مدتی استفاده مستعمل شده و گاها نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. مضاف بر آن سرویس دوره ای دستگاه و نگهداری از آن به بهبود عملکرد و بالا رفتن کارایی دستگاه کمک می کند و در این صورت هزینه های هنگفت تعمیرات و تامین قطعات را از پیش پای شما بر می دارد.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان


نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

نحوه کار با ماشین ظرفشویی ال جی

برنامه Quick & dry: این برنامه مناسب ظروفی است که چربی کمی دارند و یا ظروف چربی که بلافاصله برا شستن داخل ماشین می چینید. 59 دقیقه طول می کشد.

برنامه Quick: این برنامه فاقد خشک کن و 29 دقیقه است و برای شستشوی ظروفی است که زیاد کثیف نیستند.

برنامه Eco: برنامه ای اقتصادی برای شستشوی ظروف است که در آن المنت کار نمی کند و مصرف انرژی پایین می آید.

برنامه Auto: برنامه ای تقریبا طولانی برای شستن ظروفی است که چربی نسبتا زیادی دارند. در زمان عملکرد این برنامه پیام F بر روی نمایشگر روشن می شود.

برنامه Care: برنامه ای بخارشور است که برای شستن ظرف های کریستال و بلور مناسب است که مطمئن شوید خط و خش بر روی آنها نمی افتد.

برنامه Spray dual: شستشوی با بخار است و می توان فشار آبفشان ها را تغییر داد.

برنامه Power: برای شستشوی ظروف بسیار کثیف است که شامل یک پیش شستشو و یک شستشوی اصلی است.

برنامه Rinse: برای اضافه کردن یک آبکشی اضافی با آب داغ تا 80 درجه سانتی گراد از این برنامه استفاده کنید. 

برنامه CHILD LOCK: با این برنامه می توانیید تمامکلیدها و برنامه ها را قفل کرده و امکان تغییر آن را ندهید.

برنامهSPRAY: با هر بار زدن بر روی این گزینه می توانید میزان آب آبفشان را تغییر دهید.

برنامه Half load: زمانی که ظروف کم است می توانید آنها را در یک سبد گذاشته و با انتخاب این برنامه در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

برنامه UV: با انتخاب برای ضدعفونی کردن دستگاه است.

برنامه Delay start: با این برنامه می توانید ساعت استارت شستشو را از 1 تا 19 بعد تنظیم کنید.


مشاوره خرید ماشین ظرفشویی

مشتریان عزیز، به دلیل اینکه ما سابقه طولانی در تعمیر انواع لوازم خانگی و تمام برندها داریم، ما را امین دانسته و در مورد خرید ماشین ظرفشویی از ما مشاوره می خواهند. 

ما هم به پاس ارج نهادن به این اعتماد، در این مطلب تمام تجربه خود را به کار برده و به شما آموزش می دهیم که ابتدا برای خرید ظرفشویی چه نکاتی را مدنظر قرار دهید.

در گام اول با توجه به تعداد نفرات خانواده باید ظرفیت دستگاه را خودتان تعیین کنید. ظرفیت های مختلف 4، 6، 8، 12 و 14 در بازار موجود است. ظرفشویی شما بایستی یکی دو نفر بیشتر از تعداد نفرات خانواده باشد.

– ظرفشویی ها در دو نوع ایستاده و رومیزی هستند. مدل رومیزی در حقیقت پرتابل و قابل حمل است و می توانید در مواقع لزوم کنار سینک گذاشته و از آن استفاده کرده و بقیه مواقع آن را کنار بگذارید.  مدل های ایستاده هم به جای یک کابینت قرار می گیرند و توکار و روکار دارند. انتخاب هر کدام از اینها بسته به سلیقه شما و محلی دارد که در آشپزخانه برای آن در نظر گرفته اید.

– تعداد بازوهای آبپاش در دستگاه های مختلف می تواند در تمیزی دخیل باشد. در ظرفشویی های رومیزی یک آبپاش و در مدل های ایستاده تا 3 بازو بکار رفته.

– بسته به میزان نیاز شما می توانید از میان مدل هایی با سبدها و تعداد طبقات مختلف، آنچه مناسب شماست انتخاب کنید. مدل هایی که 2XLL  بر روی آن نوشته شده فضای بیشتری دارند.

– در مدل های هوشمند جدید، و بخصوص ظرفشویی های الجی ظروف به جای آب داغ با بخار آب شسته می شوند.

– ظرفشویی هایی بخرید که مجهز به سنسورهایی هستند که انرژی مصرفی را بر اساس مقدار کثیفی و حجم ظروف تنظیم می کند.


علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی ال جی

وقتی که ظروف چربی زیادی دارند مهمترین مسئله این است که با آب گرم شسته شوند و چربی به طور کامل رفع شود.

علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی ال جی و راه های رفع آن را در این مطلب بخوانید:

قطعاتی که مربوط به این مسئله می شوند شامل پمپ حرارتی، سنسور حرارتی و برد ظرفشویی است.

خراب شدن پمپ حرارتی دستگاه اولین احتمال است. پمپ حرارتی قطعه ای است شامل موتور و المنت و کار آن این است که موقع پاشش آب بر روی ظروف همزمان آب را گرم کند. پس اگر پمپ حرارتی بسوزد، ظروف با آب سرد شسته می شوند.

قطعه بعدی سنسور حرارتی است. وظیفه این سنسور این است که دمای آب را اندازه گیری کرده و اگر سرد است این وضعیت را به برد گزارش دهد تا برد فرمان روشن شدن پمپ حرارتی را صادر کند.

برد اصلی ماشین ظرفشویی مرکز فرمان دستگاه است که در صورت خرابی، عملکرد تمام قطعات و قسمت ها مختل می شود. 

برای رفع مشکل عدم گرم شدن آب ظرفشویی باید ابتدا پمپ چک شود. اگر خراب بود چون پمپ قابل تعمیر نیست، باید تعویض شود. نکته مهم اینکه برای خرید قطعات و تعویض آنها عجله نکنید. حتما با مرکزی مطمئن تماس بگیرید. چرا که قطعات با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد که در صورت خرید ناآگاهانه ممکن است با نصب یک قطعه فیک، ممکن است قطعات دیگر هم آسیب ببینید و از طرفی متحمل هزینه سنگینی شوید.

 

نصب قطعات اصلی و اورجینال با ضمانت نامه کتبی و ارائه قاکتور رسمی در مرکز ال جی حامی 

اگر پس از بازدید مشخص شد که ایراد از برد یا سنسور است، بنا به صلاحدید و تخصص کارشناس مربوطه باید تعمیر یا تعویض شود.

 


اگر تصمیم انجام تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج و حومه دارید به کارشناسان ماهر و با تجربه ما اطمینان کنید.

تمام مراحل انجام تعمیرات مورد تایید و زیرنظر اتحادیه مربوطه می باشد وبرای شفاف سازی و اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز، فاکتور رسمی دریافت می کنید.

به مدت دوماه صحت کار خود را به طور کامل تضمین می کنیم و چنانچه در طول این مدت ایراد ظرفشویی تکرار شد کارشناس مربوطه مراجعه و به رایگان تعمیرات تکمیلی را تا رفع کامل عیب دستگاه انجام می دهد.

کارشناسان ما پس از حضور در محل و عیب یابی دقیق دستگاه، در مورد مشکل و راه رفع آن با مشتری صحبت کرده و قبل از انجام تعمیرات، قیمت خدمات را به مشتری اطلاع می دهند تا بتواند براحتی و با در نظر گرفتن تمام شرایط تصمیم بگیرند.