تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

09920766695

ما در این وب سایت در مورد ماشین ظرفشویی ال جی ، عیب های پیش آمده در آن ، خطاهای رخ داده در صفحه نمایش و نحوه ی برطرف کردن آن ، همچنین نحوه ی تنظیم مجدد ظرفشویی ال جی را برایتان بیان می کنیم تا بتوانیم اینگونه در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی کنیم.

اما این نکته را هم در نظر بگیرید که در صورتیکه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی از جمله ظرفشویی ال جی ، تخصص و مهارتی ندارید در این مورد اقدامی نکنید و آن را به مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بسپارید.

تکنسین ها و متخصصین مجرب تیم حامی سرویس در خدمت شما هستند.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی از مهندسین ماهر و کار آمد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ( گازسوز ، برودتی و شوینده) همه ی برندها برخوردار است . همچنین دانش تیم تعمیراتی ما بروز رسانی می شود و بدلیل سابقه در تعمیر کلیه ی برندها ، می توانیم در خرید برندی مناسب و با کیفیت به شما مشتریان عزیز کمک کنیم.

متخصصین مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در صورت امکان وسیله را در محل تعمیر می کنند. در صورتیکه تعمیر در محل امکان پذیر نباشد به کارگاه انتقال می یابد و یا اگر قطعات تخصصی برای تعمیر نیاز باشد ما برای شما قطعات را سفارش می دهیم و در بازدید دوم دستگاه را بطور کامل تعمیر می نماییم.

ماشین ظرفشویی ال جی ، یکی از برند های محبوب و بسیار کارآمد دربین مشتزیان عزیز می باشد. مزیت استفاده از ظرفشویی های ال جی صرفه جویی در مصرف آب ، زمان و انرژی می باشد و با خرید آن به خانم منزل،  کمک شایانی می شود. یکی از مشکلاتی که ذهن مشتریان عزیز را درگیر کرده است نحوه ی تشخیص برند اصل ال جی از فیک آن می باشد. کارآرایی محصولات اصل با فیک آن به کلی متفاوت است و مسلما اصل آن کارایی بهتری دارد.

حال سوال اینجاست که ظرفشویی اصل ال جی را چگونه از فیک آن تشخیص دهیم ؟

– ظرفشویی اصلی ال جی معمولا بر روی درب دستگاه اسم برند حک و لیزرکاری شده است.

– شماره سریال موجود روی دستگاه را در سایت و  ظرفشویی ال جی اصلی محصول وارد کنید تا از اصل بودن آن مطمئن شوید.

– خرید از  ظرفشویی ال جی ، یکی دیگر از راه های خرید برند اصل ال جی می باشد.

 

ظرفشویی ال جی بسیار عالی است، اما به هرحال هر وسیله ای بعد از مدتی کار کردن با آن می تواند دچار عیب شود.

در صورتیکه بصورت اصولی از ظرفشویی ال جی استفاده نکنید و یا اینکه بموقع آن را سرویس نکنید بعد از مدتی عیوبی در ظرفشویی بوجود می آید که نیازمند تعمیر و یا بازدید از جانب سرویس کار می باشد. پس همیشه این نکته را در نظر بگیرید که پیشگیری بهتر از درمان است.

ظرفشویی ال جی نیاز به مراقبت ویژه دارد، شارژ نمک و روغن آن را بموقع انجام دهید و اگر برای مدتی از آن استفاده نمی کنید نیازمند یک جرم گیری اساسی است و بعد از انجام جرم گیری درب دستگاه را باز بگذارید تا رطوبت داخل دستگاه به کلی ازبین برود و بعد از آن میتوانید درب ظرفشویی ال جی را ببندید و از آن برای هر مدت که خواستید استفاده نکنید.

میتوانید این موارد را از نمایندگی ظرفشویی ال جی تهیه نمایید.

 

طریقه نصب ماشین ظرفشویی ال جی به چه صورت می باشد :

– در نصب ماشین ظرفشویی حتما باید شیر آبی در پشت دستگاه تعبیه شده باشد و یا اگر دستگاه را داخل کابینت نصب می کنیم ، فاصله تا شیر حداکثر تا یک متر باشد.

– فاصله دستگاه تا فاضلاب نیز باید تقریبا 1 متر باشد و یا حتما در نزدیکی فاضلاب منزل باشد.

– مواد شوینده از جمله نمک ف روغن جلادهنده ، قرص و یا پودر و مایعی که برای شستشو استفاده می شود باید اصلی  و یا با کیفیت باشد باشد.

– شیلنگ ورودی دستگاه ( یا شیر برقی ) و شیلنگ تخلیه دستگاه را به محل مورد نظر وصل کنید.

– حدود 1 سانت الی 2 سانت (بستگی به شیب آشپزخانه و محل نصب ظرفشویی ال جی دارد)، شیب دستگاه را به سمت عقب تنظیم کنید.

– مواد شوینده را داخل دستگاه میریزیم.

نکته : سمت چپ ، کف دستگاه یک دریچه وجود دارد که محل قرار دادن نمک ظرفشویی می باشد که رزینگ ظرفشویی ال جی حدود 1 کیلو گرم گنجایش نمک دارد و بسته به سختی آب منطقه دارد که معمولا 45 الی 70 بار شستشوی ظروف را جواب می دهد و چراغ آن روشن می شود .

 

– روغن جلا دهنده روی درب کنار جا قرصی دریچه ای وجود دارد که در آن مکان ریخته می شود. موارد استفاده از روغن جلا دهنده برای براق کردن و کدر نشدن ظرف ها می باشد. و در حدود 35 الی 45 بار شستشوی ظروف پاسخگوست.

نکته : استفاده از قرص های finish  یا  fieriترکیبی از روغن جلا دهنده و پودرهای شستشو می باشد و با استفاده از آن دیگر نیازی به روغن جلا دهنده نمی باشد.

 

نحوه ی چیدمان و شستشوی ظروف در ظرفشویی ال جی :

در اکثر ظرفشویی ها یک کشو قرار دارد که اکثریت مشترین از گیر کردن ظروف به کشو و یا درب دستگاه و یا پروانه آن گله دارد و متوجه آن می شود که ظروف به درستی تمیز نشده است . در این حالت حتما باید ظروف را بدرستی در جای خود قرار دهید و بیش از ظزفیت ظرفشویی داخل آن ظرف نچینید. همچنین قبل از جیدن ظروف درون دستگاه مواد غذایی روی آن را با یک ابر یا فرچه به خوبی تمیز کنید تا این مواد باعث گرفتگی پمپ تخلیه و انسداد مسیر نشود.

نگهداشتن ظروف درون دستگاه بعد از چند روز و نشستن آن ، مسلما در برنامه ی شستشوی سبک ماشین ظرفشویی پاسخگو نیست و حتما باید دستگاه ر ا روی برنامه شستشوی سنگین قرار دهید (یکبار روی برنامه ی outo قرار دهید و دفعه دوم شروع به شستن ظروف کنید تا به این صورت ظروف چربی گرفته و کثیفی های خشک شده روی ظروف بدرستی پاک شوند)

همچنین لیوان ها را سر بالا درون ماشین ظرفشویی ال جی قرار ندهید. در اینصورت آب درون آن ها جمع می شود و بدرستی شسته نمی شوند.

** برای دیدن مطالب مربوط به لکه های روی ظروف و دلایل آن اینجا را کلیک کنید.