تعمیر یخچال ال جی در اصفهان 

تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

09920766695

در این مقاله از تعمیر یخچال ال جی در اصفهان اطلاعاتی در رابطه با عیوب پیش آمده در یخچال ال جی از جمله:
نحوه مراقبت از یخچال، علت کار کردن یکسره یخچال فریز ال جی، و نحوه عیب یابی و برطرف کردن آن، دلایل عدم وجود سرما در یخچال و عدم انجماد در فریزر و تعمیر مرحله به مرحله آن، دمای مناسب برای یخچال فریزر و … قرار داده ایم.

همچنین نحوه عملکرد تیم تعمیراتی حامی سرویس، در اصفهان را برای شما شرح می دهیم:
– قیمت ها بسیار مناسب و زیر نظر سازمان اتحادیه
– بهترین تیم تعمیر یخچال ال جی در اصفهان 
– توانایی در تعمیر کلیه برند های لوازم خانگی
– خدمات 24 ساعته و در اسرع وقت

یخچال یکی از وسایل پر کار و پرکابرد درون آشپزخانه شماست که نحوه مراقبت از آن، در طول عمر و نحوه کارایی آن نقش بسزایی دارد.

استفاده از تکنسین های مجاز برای سرویس وسیله می تواند به بازدهی دستگاه، همچنین وارد آمدن خسارت جدید به دستگاه جلوگیری کند.

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم


جهت تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان بر روی عبارت مربوطه کلیک کنید.

جهت تعمیر یخچال ال جی در آباده بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.


مراقب باشید درب یخچال فریزر خود را بیش از اندازه باز نگه ندارید. چون این امر باعث از بین رفتن سرمای داخل دستگاه و پایین آمدن بازدهی آن می شود. پس در مراقبت از وسایل منزل خود از جمله یخچال فریزر ال جی کوشا باشید تا بتوانید اینگونه کارایی دستگاه خود را بالا ببرید.

تعمیر یخچال در اصفهان


 

عیب یابی یخچال فریزر ال جی

چند نمونه از سوالات و مشکلات متداول در رابطه با یخچال ال جی که طی تماس های مشتریان عزیز با تعمیر یخچال ال جی در اصفهان جمع آوری کردیم:

آیا یخچال فریزر ال جی شما درست کار نمی کند ؟

این مطالب در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی شامل نحوه برطرف کردن مشکلات یخچال فریزر، از قبیل سرمایش نامناسب، سر و صداهای بوجود آمده در یخچال ال جی، و انجماد بیش از حد در فریزر همچنین عدم برودت و سرما در یخچال می باشد.

حتی اگر شما یک برند عالی مثل ال جی خریداری کرده اید ممکن است یخچال شما دچار خرابی شده باشد و این خرابی باعث ازبین رفتن مواد غذایی داخل یخچال و فریزر شود. اگرچه تعمیر یخچال ال جی نیازمند حضور یک تکنسین ماهر برای تشخیص و رفع عیب دستگاه می باشد، شاید با دانستن این مطالب بتوانید خودتان کمی در زمینه تعمیرات دست به کار شوید و قدم بردارید. درصورتیکه خود قادر به تعمیر یخچال ال جی نبودید تعمیرکاران گروه حامی سرویس در خدمت شما هستند تا در اسرع وقت به کمک شما بشتابند و با به کارگیری مهارت خود، به تعمیر یخچال ال جی بپردازند. در نتیجه می توانید در هزینه های خود و وارد آمدن خسارات جدید به دستگاه که بر اثر نداشتن تجربه شخص بوجود می آید، بکاهید.
بهترین راه برای افزایش طول عمر یخچال، تمیز کردن کویل های کندانسور حداقل یک بارو حداکثر دوبار در سال می باشد.

 

چرا یخچال ال جی یکسره کار می کند، اما خنک نمی کند؟

ممکن است یخچال ال جی منزل شما یکسره و بطور مداوم در حال کارکرد است. در این حالت ممکن است بعد از مدتی از میزان خنکی و سرمای داخل کابین کاسته شود. دلایل بارز یکسره کار کردن و عدم سرما در دستگاه عبارتند از:
– درب دستگاه مکررا باز می شود.
– سیم پیچی کندانسور نیاز به تمیز کردن و یا تعویض دارد.
– درب دستگاه افتادگی دارد و ممکن است لای درب کمی باز بماند.
– دریچه های عبور و مرور جریان هوای سرد به طریقی مسدود شده است.
– ممکن است یخچال ال جی در کنار یک دستگاه گرمایشی نصب شده باشد.

 

چرا یخچال فریزر ال جی یکسره کار می کند؟

– اگر لامپ یخچال به درستی کار می کند اما صدایی از یخچال به گوش می رسد و یخچال یکسره در حال کار است و متوقف نمی شود اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز مانع از عبور جریان هوای یخچال فریزر نمی شود. به عنوان مثال اگر یک تکه نان در مسیر جریان هوای سرد یخچال قرار گرفته باشد مانع از ایجاد سرمای مناسب در یخچال می شود ازین رو یخچال در تلاش است تا دمای داخل کابین را به دمای مطلوب برساند. در نتیجه به طور مدام کار می کند.
– اگر یخچال شما بدون توقف کار کند، می تواند ناشی از کم بودن میزان گاز دستگاه باشد. اگر میزان گاز یخچال فریزر ال جی کم باشد نمی تواند دمای مطلوب برای تولید سرما در یخچال فریزر را فراهم کند. برای تست میزان گاز موجود در یخچال، به یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر یخچال ال جی نیازمندید.
– به احتمال زیاد، یک جزء معیوب در سیستم یخ زدایی اتوماتیک باعث می شود یخچال و فریزر بدون توقف کار کند. جزء معیوب می تواند شامل هیتر یخ زدای دستگاه، تایمر یخ زدگی یا یخ زدگی در قسمت لوله های خنک کننده دستگاه باشد.

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان

تعمیر مرحله به مرحله یخچال و فریزری که خیلی زیاد کار می کند ؟

برای بررسی و تعمیر یخچال ال جی این مراحل را به ترتیب و با دقت انجام دهید :
– بررسی کنید که داخل کابین یخچال خنک می شود یا خیر. اگردر قسمت بالای یخچال فریزر با وجود سرمای کم دچار یخ زدگی شده است، این بدان معنی است که احتمالا گاز یخچال کافی است اما ترموستات معیوب است. برای بررسی این موضوع با یک تکنسین ماهر تعمیر یخچال ال جی در نجف آباد تماس بگیرید.
– سعی کنید دریچه پخش کننده سرمای یخچال فریزر را هم به بالا و هم به پایین کابین هدایت کنید تا بدین صورت بصورت یکنواخت سرما در کابین یخچال پخش شود. در صورت کار نکردن کمپرسور، ممکن است کنترل سرما در داخل کابین به مشکل بر بخورد. همچنین تایمر دمای یخچال و عملکرد هیتر را بررسی کنید. با یک تکنسین مجاز در رابطه با تعمیر یخچال ال جی در اصفهان تماس بگیرید.
– کویل های کندانسور را در پشت دستگاه بررسی کنید. این کویل ها با کمک فن، گرما را از داخل یخچال خارج می کنند. اگر این کویل ها کثیف باشند، یخچال فریزر به درستی کار نمی کند. برای عملکرد و بازدهی صحیح یخچال، کویل های یخچال را بطور مرتب تمیز کنید.
– مطمئن شوید که لوله تخلیه در سر جای خود وصل است. لوله تخلیه در زیر کویل کندانسور قرار دارد و به سمت سینی زیر یخچال هدایت می شود. زمانیکه درون یخچال فریزر یخ می زند، یخ های آب شده به داخل سینی هدایت می شود. مسیر لوله تخلیه را بررسی کنید و از عدم انسداد آن مطمئن شوید.
– برای تعمیر یخچال فریزر یخ زده خود، برای چند روز (در صورت دسترسی به کویل های خنک کننده) می توانید از شسوار به صورت دستی برای یخ زدایی آن استفاده کنید. رطوبت بیش از حد در کویل ها می تواند به یک توده یخ زده تبدیل شود و باعث کاهش کارایی یخچال فریزر ال جی شود.

نکته: در زمان استفاده از شسوار در نزدیکی منبع آب بسیار مراقب باشید زیرا خطر جدی برق گرفتگی شما را تهدید می کند. همچنین مراقب باشید قسمت های پلاستیکی یخچال را ذوب نکنید.

 

یخچال ال جی سرما ندارد، فریزر ال جی انجماد ندارد ؟

– به طور کلی دمای مناسب در یخچال ها بین 4 درجه سانتی گراد الی 6 درجه سانتی گراد می باشد. همینطور دمای مناسب برای فریزر از منفی 18 درجه الی منفی 22 درجه می باشد.

روش تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی را از اینجا بخوانید.

 

اگر درون محفظه یخچال، حتی در صورت پایین بودن دمای سرما، محتویات مواد غذایی شما یخ می زند، احتمالا مشکل از سنسور دمای یخچال و نقص در این قسمت می باشد. اگر یخچال فریزر شما صفحه نمایشی برای نشان دادن دمای درون کابین بصورت دیجیتالی ندارد، از یک دماسنج برای بررسی دمای آن استفاده کنید.
تعویض سنسور دمای یخچال ال جی، نیازمند مهارت است، در صورتیکه مهارت کافی در این زمینه ندارید با یک تکنسین کارآزموده در زمینه تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید.
– اگر یخچال فریزر به هیچ وجه خنک نکند، مشکل در برد الکتریکی دستگاه است. این مدل نقص در یخچال فریزر ال جی به ندرت اتفاق می افتد. همچنین می تواند بر اثر کثیفی در سیم پیچ های کندانسور، چفت نشدن درب دستگاه بر اثر خرابی لاستیک دور درب، و یا خرابی قسمت سنسور دما باشد.
– میزان گاز موجود در دستگاه را به کمک یک تکنسین بررسی کنید. عدک وجود گاز کافی در دستگاه باعث عدم ایجاد سرما می شود.

 

 

تعمیر مرحله به مرحله یخچال فریزری که انجماد و برودت ندارد؟

– کنترل سرمای دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که روی دمای مناسب تنظیم شده باشد. (دمای یخچال4-6 و دمای فریزر 18- الی 22-)
– به صدای فن داخل فریزر گوش دهید. زمانیکه فن فریزر به درستی کار کند، به این معنی است که تایمر یخ زدا و سنسور دما در یخچال فریزر، در دمای مناسب تنظیم شده است و کارکرد یخچال صحیح است. در صورتی وجود هرگونه نقص در فن دستگاه، با متخصصین مجرب در زمینه تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید.
– فن کمپرسور را بررسی کنید. فن کمپرسور به طور معمول در پشت و یا در زیر یخچال قرار دارد. بیشتر اوقات و به طور طبیعی، زمانیکه فن فریزر در حال کار است، فن کمپرسور نیز باید کار کند. اگر یکی از فن ها کار نکند و یا کمپرسور خاموش باشد، یخچال فریزر به هیچ وجه نمی تواند دمای مناسب را برای یخچال فریزر فراهم کند.

 خدمات پس از فروش ال جی نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

09920766695

در صورتیکه خودتان نتوانستید مشکلات مربوط به یخچال فریزر ال جی را برطرف کنید، تکنسین ها حامی سرویس برای تعمیر یخچال ال جی در اصفهان در اسرع وقت در خدمتتان هستند.