نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

09920766695

پس از سالها کسب تجربه و سابقه درخشان در بخش تعمیرات محصولات ال جی، این بار در کرج هم بنا به درخواست مکرر شما عزیزان خدمات خود را آغاز کردیم. تعمیرات ال جی در کرج را به کارشناسان متعهد و کارآزموده خود سپرده ایم تا در کوتاهترین زمان ممکن و با تعهد کامل برای خدمت رسانی در منزل شما حاضر شوند.

در بخش نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج خدمات زیر را در محل شما ارائه می دهیم:

نمایندگی یخچال ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

تعمیر ماکروفر ال جی در کرج

تمامی خدمات ما در محل شما انجام می شود و دیگر دغدغه انتقال آن به کارگاه و دردسر حمل در خانه های آپارتمانی امروزه را ندارید. 

 

نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

ما دارای مجوز رسمی از اتحادیه هستیم و به همین دلیل بر قیمت فاکتور های ما نظارت مستقیم دارند. پس با خیالی آسوده تعمیرات و قطعات را با بهترین قیمت دریافت کنید.

ما  یخچال ال جی را در منزلتان و به صورت فوری تعمیر کرده و تعمیرات خود را هم به مدت دو ماه گارانتی می کنیم.

با وجود کیفیت برتر برند ال جی، تمامی لوازم خانگی مخصوصا یخچال فریزر به دلیل مصرف مداوم بعد از چند سال نیاز به سرویس و تعمیرات دارند.

همه نوع تعمیرات و رفع هر ایرادی را به دست تکنسین های مجرب ما که سالهاست تعمیر محصولات ال جی را انجام می دهند بسپارید و خدماتی به روز دریافت کنید.


نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

تعمیر یخچال ال جی در کرج

یخچال فریزرهای ال جی با آپشن های قابل قبول و قطعات باکیفیت جزو آن دسته از لوازم خانگی هستند که با مراقبت و سرویس های دوره ای می توان این اطمینان را داشت که سال ها در خدمت خانواده باشند.

نمایندگی یخچال ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

در این مقاله مواردی که با رعایت آنها می توان عمر یخچال الجی را بالا برد ذکر می کنیم:

محلی که برای قراردادن یخچال در نظر گرفته اید دما و رطویت مناسب داشته باشد

فاصله بین یخچال از اطراف در پشت و کناره ها، 20 سانتی متر باشد.

اگر یخچال را جدیدا خریده اید و یا آن را جابجا کرده اید، آن را بعد از گذشت دو ساعت به برق زده و 3 ساعت اجازه دهید تا خالی کار کند و به دمای دلخواه برسد. 

حتما از محافظ های برق استفاده کنید.

 اگر یخچال برفکی دارید برای ب کردن برفک ها آن را از برق بکشید و اجازه دهید با دمای اتاق ذوب شوند.

مواد غذایی و ظروف را جوری داخل یخچال و فریزر بچینید که بین آنها هوا در جریان باشد.

اگر قصد تمیز کردن یخچال را دارید بهتر آن است که از محلول جوش شیرین در آب ولرم استفاده کنید.

هرگز غذاهایی گرم و کپک زده داخل یخچال قرار ندهید.

اگر یخچال ساید بای ساید دارید هر 6 ماه یکبار فیلتر آن را عوض کنید.


علت یخ زدن داخل یخچال ساید ال جی

اگر یخچال فریزر سالم باشد نباید میوه و مواد غذایی داخل آن یخ بزند. معمولا بعد از گذشت چند سال از کارکرد یخچال، با این مشکل مواجه می شوید. علل مختلفی دارد که در اینجا تک تک به آن می پردازیم.

1) ممکن است دمای یخچال را بسیار پایین تنظیم کرده باشید. پس بهتر است با یک سرچ ساده از دمای مناسب برای یخچال و فریزر در فصول مختلف سال مطلع می شوید.

برای مطالعه تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی بر روی این عبارت کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

 

2) ترموستات یخچال خراب است. ترموستات قطعه ای است که مسئول تنظیم دما در یخچال فریزر هاست. کارکرد آن به این صورت است که وقتی دمای داخل کابین یخچال بالا رود ترموستات به موتور دستور کار کردن می دهد و زمانی که دما به حد درخواست شده رسید فرمان قطع شدن می دهد. حال اگر ترموستات خراب باشد این فرمان به موقع صادر نشده و موتور یخچال زیاد کار می کند. نتیجه این می شود که دمای یخچال بسیار پایین می رود و مواد غذایی داخل آن یخ می زند.

3) ترمیستور یخچال خراب است. وظیفه ترمیستور این است که دمای دستگاه را بخواند و بر اساس پیامی که ارسال می کند فن و اواپراتور کار می کند. اگر این ترمیستور خراب باشد این پیام به موقع به قطعات بعدی نرسیده و بیش از حد لازم کار می کنند. بنابراین دمای یخچال پایین رفته و یخ زدگی مواد غذایی را شاهدیم.

4) دمپر خراب است. دمپر دریچه ای است که با باز و بسته شدن آن مقدار هوای سرد ورودی به داخل یخچال کنترل می شود. در شرایطی که دمپر خراب شده باشد در حالت باز باقی مانده و سرما به طور مدام وارد یخچال می شود و کابین یخچال را بسیار سرد می کند.

5) برد مغز یخچال فریزر است و فرمان کار به تمام قسمت های آن می دهد. حتی اگر تمام قسمت ها سالم باشد ولی برد فرمان دچار خرابی شده باشد در زمان لازم فرمان مورد نظر به قطعه صادر نشده و به موقع کار نمی کند. این هم می تواند عاملی باشد که سرمایش یخچال زیاد و شاهد یخ زدگی داخل آن باشیم.

نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم


نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج

 نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

لباسشویی های برند ال جی از دیرباز مورد استقبال بوده است و دلیل آن هم این است که در هر زمانی مطابق با جدیدی فناوری تولید و وارد بازار شده است. لباسشویی های هوشمند جدید هم از تکنولوژی های برتری برخوردارند که به شستشوی بهینه، افزایش طول عمر دستگاه و کاهش آب و انرژی مصرفی منجر می شود.

نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

از جمله این برتری ها: فناوری TurboWash است که 120 ثانیه آب را بر روی لباس پاشش می کند و این کار هم باعث صرفه جویی در مصرف آب و برق و هم تمیزی بیشتر لباس ها می شود.

در فناوری Motion Direct Drive 6 لباس ها در 6 جهت می کند و چیزی شبیه شستشوی با دست برای ما فراهم می کند. 

فناوری true steam همان قدرت شستشو با بخار است که باعث تمیزی بیشتر و ضدعفونی کردن آنها می شود.

فناوری +TUB CLEAN باعث شستشوی دیگ ماشین لباسشویی با دمای 60 درجه می شود که منجر به ضدعفونی کامل دستگاه می شود. افزایش طول عمر لباسشویی و جلوگیری از جرم و بوی بد روی لباس ها نتیجه مطلوب این فرآیند است.

قابلیت  Smart Diagnosis که سیستم عیب یابی هوشمند دستگاه است. با مراجعه به نمایندگی های ال جی و نصب اپلیکیشن مربوطه می توانید در صورت بروز هر مشکلی و از طریق اپلیکیشن از توان عسی یابی هوشمند دستگاه استفاده کرده و ایراد آن را متوجه شوید.


لباسشویی های ال جی اگر دچار مشکل شوند، آن مشکل به صورت اروری بر روی پنل نمایش داده می شود. در دفترچه دستگاه و گوگل و سایت ما می توانید شماره ارور را سرچ کرده و علت آن را متوجه شوید.

در این قسمت از مطلب تعمیرات ال جی در کرج به عنوان مثال چند نمونه از ارورهای رایج و خرابی لباسشویی ال جی را برایتان بازگو می کنیم:

ارور dE لباسشویی ال جی

این ارور مربوط به قفل نشدن درب دستگاه است و هر زمان بنا به هر دلیلی درب لباسشویی بسته نمی شود، این خطا را بر روی صفحه نمایش می بینید. پیامد بعدی این است که اگر درب به طور کامل قفل نشد دستگاه روشن نشده و شروع به کار نمی کند.

در لباسشویی های ال جی برای قفل درب، قطعه ای الکترونیکی به نام میکروسوئیچ تعبیه شده است که همان قفل دستگاه است.

 

علت قفل نشدن در لباسشویی ال جی 

اگر بعد ازگذشت دو دقیقه از پایان کار دستگاه، درب لباسشویی باز نشد و یا علامت قفل هنوز هم بر روی صفحه نمایش بود به احتمال زیاد مشکل از همان میکروسوئیچ دستگاه است. در این صورت باید با یک مرکز معتبر تعمیرات تماس گرفته و از آنها بخواهید تا برای تعویض میکروسوئیچ اقدام کنند.

دلیل دیگر می تواند عدم تخلیه لباسشویی باشد. چنانچه قطعات مربوط به تخلیه مثل پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، فیلتر ها و برد خراب باشد و عمل تخلیه به خوبی انجام نشود، لباسشویی به طور خودکار اجازه بازشدن درب را نمی دهد.

دلیل سوم می تواند شکستن یا فرسودگی لولای درب باشد. اگر آسیب یا فشار فیزیکی به لولا وارد شود،  تنظیمات لولا به هم خورده باشد و یا لولا به خاطر مستعمل شدن و فرسودگی هرز شده باشد هم شاهد باز نشدن درب لباسشویی و خطای dE هستیم.

و دلیل آخر خرابی برد است. برد فرمان باز شدن درب را به قفل می دهد و اگر خراب باشد این فرمان صادر نمی شود.

 

روش بازکردن درب لباسشویی ال جی

چند روش برای باز کردن قفل در لباسشویی قبل از رسیدن تعمیرکار و برای خارج کردن لباس ها برای شما می گوییم. 

1) دو طرف یک نخ پلاستیکی را گرفته و در درزی که ما بین لاستیک در و قفل قرار دارد برده و از دو طرف بکشید.

2) یک کارت عابر بانک را برداشته و از بالای در لباسشویی در همین درز آورده و به سمت قفل بکشید. به وسیله کارت زبانه قفل را باز کنید.

3) در همان قسمت این کار را با یک پیچ گوشتیهم می توانید انجام دهید. آن را کنار قفل درب برده و به سمت بیرون فشار دهید.

البته تمام این روش ها را ما پیشنهاد نمی کنیم. چون ممکن است به بدنه یا درب آسیب زده و باعث خط و خش آن شوید.

 


نمایندگی ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

ظرفشویی های ال جی را به جرات می توان از بهترین و برترین نوع ظرفشویی دانست. برند ال جی تمام توان خود را در تولید یک محصول با تمام استانداردهای جهانی و مطابق با خواست مشتری به کار برده است.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

از جمله فناوری DIRECTDRIVE و INVERTER در ظرفشویی های ال جی باعث کم شدن مصرف میزان انرژی آب و انرژی می شود و این مورد بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان است.

در ماشین های ظرفشویی ال جی هم هرگونه ایراد در کارکرد را به صورت خطایی بر روی صفحه نمایش می بینیم. یک نمونه از ارورهای رایج در این دستگاه ها خطای oe است که آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

رفع ارور oe در ماشین ظرفشویی ال جی

علت ارور oe تخلیه نشدن آب لباسشویی است. حال این عدم تخلیه می تواند دلایل مختلفی باشد و قطعات زیادی درگیر این مسئله باشند. 

بعد از مدتی استفاده فیلترها کثیف می شوند و جرم و ذرات مواد غذایی در آن جمع می شوند که مانع تخلیه می شوند. هر چند ماه یکبار باید فیلترها را باز کرده و تمیز کنید.

همچنین شلنگ تخلیه ممکن است تا خورده و یا جرم گرفته باشد که تمیز شود.

محل قرارگیری شلنگ تخلیه هم در صحیح خالی شدن آب بسیار موثر است. این شلنگ باید 30 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد.

مورد بعدی پمپ تخلیه دستگاه است. این قطعه ممکن است بسوزد که در این صورت عملیات تخلیه انجام نخواهد شد.

و نهایتا هم مانند تمام دستگاه های بردی و هوشمند احتمال اخر، خرابی برد دستگاه است. 


نمایندگی ماکروفر ال جی در کرج

نمایندگی ماکروفر ال جی در کرج

 تعمیر ماکروفر ال جی در کرج

ال جی ماکروفرهای خود را در 2 نوع توکار و رومیزی تولید و روانه بازار کرده است. برای خرید ماکروفر ال جی باید به توان و قدرت آن توجه کرده و مطابق با آنچه که نیاز شماست خرید مناسبی داشته باشید.

از قابلیت های عمومی ماکروفرهای الجی می توان به مایکرویوو، گریل از بالا و گریل از زیر، پخت نوری، کانوکشن، قابلیت بخارپز، سیستم گرم کردن و پخت غذا که بدون نیاز به تنظیم زمان انجام می شود می توان نام برد.

 

علت گرم نکردن مایکروویو ال جی

ممکن است سوئیچ در خراب باشد. اگر در به درستی بسته نشود ماکروویو گرم نمی کند.

مواد غذایی را باید در ظروف مخصوص ماکروفر و شیشه ای داخل دستگاه قرار دهید. اگر از ظروف فلزی استفاده کنید غذاها گرم نمی شوند.

سوختن لامپ مگنترون ماکروفر 

خرابی دیود و یا خازن ها

خراب بودن برد دستگاه

این احتمال هم وجود دارد که فیوز یا ترانس‌ ولتاژ سوخته است و باید تعویض شود.


 

شماره تماس نمایندگی ال جی در کرج

شماره تماس نمایندگی ال جی در کرج

در صورت بروز هر نوع اشکال در لوازم خانگی سامسونگ چنانچه در اطراف ما هستید ما برای انجام تعمیرات ال جی در کرج در خدمت شماییم.

ما با استخدام نیروهای کارآمد این امکان را فراهم کرده ایم که بلافاصله بعد از اعلام درخواست شما، تکنسین های خود را اعزام کرده و با بهترین کیفیت و قیمت خدماتی که در خورد مشتریان کرجی هست ارائه می دهیم.

برای دریافت خدمات 24 ساعته زیر نظر کامل اتحادیه و همراه با گارانتی بدون قید و شرط با ما تماس بگیرید.