تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

09920766695

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان توسط تکنسین های مجرب و کارآمد در اسرع وقت و تنها با یک تلفن
تعمیرات ما بنا به انتخاب شما در محل شما و یا در کارگاه مجهز ما صورت می گیرد.
کلیه تعرفه ها مطابق مصوبه اتحادیه و با تحویل فاکتور به مشتری انجام می شود.

نمایندگی ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم
قطعات مصرفی اورجینال و دارای گارانتی و با کمترین قیمت است.
پشتیبانی 24 ساعته و در هر 7 روز هفته

نمایندگی تلویزیون ال جی در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تلویزیون ال جی در اصفهان بر عهده شرکت گلدیران میباشد. چنانچه نیازمند دریافت خدمات از نمایندگی تلوزیون ال جی هستید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنمای محصول خود تماس بگیرید.

برای آشنایی مشتریان عزیز با عیب یابی و رفع عیوب تلویزیون ال جی مطالبی را برایتان آماده کرده ایم. با دانستن آنها می دانید مشکل دستگاه شما چیست و هنگام مراجعه تعمیرکار خودتان بر کار او اشراف داشته باشید.

 

عیب یابی تلویزیون ال جی

در این قسمت از تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان عیب های متداولی که معمولا در LED ها و LCD های ال جی دیده می شود را همراه با علت آن مشکل بیان می کنیم:

چرا تلویزیون صدا دارد اما تصویری ندارد؟
اگر تلویزیون ال جی شما روشن می شود و صدا دارد ولی تصویری نشان نمی دهد. در این صورت می تواند از خرابی بک لایت، خرابی برد پاور و خرابی برد اصلی باشد.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

چرا تصویر تلویزیون سورمه ای شده است؟
در صورت خرابی برد تصویر، آن را سورمه ای می بینید.

 

چرا تلویزیون خود به خود خاموش می شود؟
اگر تلویزیون شما به طور ناگهانی خاموش شد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. از آن جمله: فرسودگی قطعات برد پاور، خرابی برد اصلی، استفاده از کابل های HDMI و یا فلش هایی که ویروسی هستند. همچنین نوسانات برق هم می تواند باعث این اتفاق شود.
بهتر است تشخیص علت اصلی این مشکل و رفع آن را به تکنسین باتجربه ای بسپارید.

 

چرا تلویزیون مرتب خاموش و روشن می شود؟
این ایراد بیشتر در مدل های 40d5000، 40d5500 و 40d5950 دیده می شود. می تواند به خاطر خرابی برد اصلی، برد پاور و یا سوختن بک لایت هم باشد.

 

چرا تلویزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد؟
ابتدا باید به تنظیمات رفته و چک کنید که صدا برروی هدفون باشد. بعد از آن دستگاه را تنظیم مجدد کنید. اگر باز هم مشکل رفع نشد یه هدفون به خروجی تلویزیون وصل کرده و صدا را تست کنید. اگر صدا را داشتید به معنای خرابی بلندگوی دستگاه است ولی اگر باز هم صدا را نداشتید باید IC آمپلی فایر و برد اصلی بررسی شود.

 

چرا تلویزیون ال جی روشن نمی شود؟
ابتدا بررسی کنید که محافظ و دوشاخ سالم باشد و برق داخل دستگاه بیاید. اگر از این بابت مطمئن شدید به دلیل برد پاور و یا برد اصلی باشد.

 

چرا رنگ صفحه تلویزیون ال جی به هم ریخته است؟
خرابی برد اصلی، سوختن بک لایت و خراب شدن منبع تغذیه می تواند باعث این مشکلات شود. ممکن است که رنگ صفحه به هم ریخته باشد، یکی از رنگ های اصلی حذف شده و یا خطوط عمودی و افقی بر روی تصویر دیده شود.


نمایندگی تلوزیون ال جی در اصفهان

خرابی های شایع تلویزیون های ال جی

بنا بر تحقیقاتی که ما از تکنسین های تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان در شرکت خود انجام دادیم در هر کدام از سری های تلویزیون ال جی یک نوع از عیوب بیشتر خودنمایی می کند. با خواندن این مطلب می توانید حتی برای خرید تلویزیون هم تصمیم درستی بگیرید.
در تلویزیون هایLED ال جی سری LN: خرابی بک لایت است. به همین دلیل در حالی که صدا داریم ولی تصویر نداریم.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LB: بیشتر در مدل های 42 مثل ۴۲LB۵۴۰V تنظیمات رنگ و تصویر و کانال یابی بعد از خاموش و روشن شدن دستگاه می پرد که به دلیل خرابی IC حافظه برد اصلی است. در مدل های 32 و 42 خرابی بک لایت شایع است که نشانه آن این است که دستگاه صدا دارد ولی تصویر ندارد. اگر برد پاور خراب باشد نهایتا منجر به خرابی IC بک لایت شده و تصویر پس از چندبار قطع و وصل شدن، به طور کامل می پرد.
در 42 اینچ های سری LB مثل مدل های ۴۲lb۶۷۰۰ و ۴۲lb۶۹۰۰ ، بک لایت خیلی قوی نسبت به سایر مدل ها دارد که نور قوی و روشنی تحویل مشتری می دهد ولی زمانی که نیمی از تصویر تاریک شد بک لایت مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LED: بزرگترین مشکلی که این سری دارد خرابی برد اصلی است که باعث خاموشی ناگهانی دستگاه می شود. خرابی های دیگری که این مدل دارد این است که ورودی های HDMI و آنتن تلویزیون کار نمی کند.
در این سری مدل ۴۲led۴۵۰۰ خرابی بک لایت به این صورت است که تصویر یک دفعه سیاه می شود و بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه، فقط لوگوی ال جی می آید و تصویر قطع می شود.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LW: تلویزیون روی استندبای می رود، دستگاه ناگهانی خاموش می شود و وقتی آن را روشن می کنیم فقط چراغ آن چشمک می زند ولی تصویر نمی آید. این مشکلات به خاطر خرابی برد اصلی تلویزیون است.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LS: مشکل بک لایت در مدل ۴۲ls۳۴۰۰ به صورت افقی و در مدل ۴۲ls۴۶۰۰ به صورت خط عمودی دیده می شود.
خرابی برد اصلی در مدل های ۴۲ls۳۴۰۰ و ۴۲ls۴۶۰۰ به این صورت است که یا خودبخود خاموش می شود و یا دیر روشن می شود.
در مدل ۴۲ls۴۶۰۰ خرابی در خروجی ولتاژ بک لایت، و در مدل ۴۲ls۳۴۰۰ برد پاور نمی تواند ولتاژ مناسبی به برد اصلی برساند.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LF: از شایع ترینخرابی های این سری، خرابی بک لایت و برد اصلی است که بیشتر در مدل ۴۳LF۵۴۰T دیده می شود.
در تلویزیون های LED ال جی سری LH: در مدل ۴۲lh۵۱۰ از این سری با نوسان های IC، رگولاتور خراب شده که سوختن برد مین را در پی دارد.
در مدل ۴۲lb۵۵۲v دستگاه رسیور داخلی دارد. در این مدل اگر برد اصلی خراب شود دستگاه حافظه خود را بعد از هربار خاموش و روشن کردن از دست می دهد.
در مدل ۴۲LM۶۶۰۰ بک لایت از نوع خطی است و چنانچه ایرادی پیبدا کرد بهترین راه تعویض آن است. یکی دیگر از مشکلاتاین مدل این است که دستگاه خاموش شده و به حالت استندبای می رود. این به دلیل خرابی برد اصلی است.

 

در تلویزیون های LED ال جی سری LA: در مدل ۵۵LA۶۲۱۰۰ به خاطر عدم هماهنگی برد و ال ای دی های تلویزیون معمولا بک لایت زود خراب می شود.

 

در تلویزیون های ال جی سری UF : در مدل uf۸۵۰ این مشکلات بیشتربه جود می آید: دستگاه هنگ می کند، یا تصویر روی یک شبکهمی ماند و یا روی لوگوی ال جی می ماند.


سامسونگ حامی در تمام طول فعالیت حرفه ای خود، جلب رضایت کامل مشتری و اشتفال زایی برای نیروهای جوان و تحصیلکرده را در رأس اهداف خود قرار داده است. به همین منظور تکنسین های جوان را استخدام کرده و با آموزش های دوره ای و حرفه ای، آنها را به صورت کارشناسانی متخصص، مجرب و متعهد برای انجام تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان به کار می گیرد.
ما کمترین هزینه و برترین و سریعترین خدمات را همزمان تقدیم شما می کنیم.

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

تلفن تماس شبانه روزی 09920766695