تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

09920766695

 

خدمات 24 ساعته

گروه تعمیراتی ما با تجهیز به ابزارآلات و امکانات پیشرفته و استخدام کارشناسانی ماهر و متعهد در تعمیرات ال جی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج را در کمترین زمان ممکنه و در محل شما انجام می دهند. 

ما فاکتور رسمی مطابق تعرفه اتحادیه به مشتری می دهیم که قابل رسیدگی و پیگیری می باشد. 

در هر ساعتی که با مشکل مواجه شدید می توانید با یک تماس ساده  تکنسین های ما را فراخوانده و از خدمات با گارانتی شرکت ما بهره مند شوید.


انجام خدمت رسانی به تعداد زیادی از مصرف کنندگان لوازم خانگی مخصوصا برند محبوب ال جی به ما تجربه خوبی در رابطه با سوالات متداولی که مشتریان می پرسند داده است.

در اینجا چند نمونه از عیب های متداول لباسشویی ال جی و علت آنها و روش رفع آن را برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید …

علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

علت کثیف شستن ماشین لباسشویی 

نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج

علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

اگر پودری که داخل جاپودری میریزید حل نمی شود و اصطلاحا روی لباس ها سفیدک می زند، به چند عامل بستگی دارد:

اگر پودر حل نمی شود و به لباس ها می ماند و وقتی که لباس ها را از ماشین درمی آورید سفیدک های پودر روی لباس مانده اول باید توجه کنید ببینید که این دانه های سفید آیا پودر هست یا نه؟

1) گاهی اوقات واقعا پودر نیستند 40 – 50 درصد احتمال دارد که گچ داخل درام دستگاه باشد که موقع شستشو کنده شده و به لباس ها چسبیده است. 

ماشین لباسشویی دو درام دارد؛ یکی درامی که لباس ها را می چرخاند و دیگری دیگی که آب و پودر را داخل خودش نگه میدارد و به لباس ها آغشته می شود.

دیگ اصلی دستگاه که آب و پودر در آن است را نمی توانید شستشو دهید چون شما به آن دسترسی ندارید. بخاطر همین موضوع به مرور زمان جرم و گچ می گیرد و موقع شستشو روی لباس شما بنشیند.

جرمگیری لباسشویی ال جی

 پودرهای جرم گیر اصلی را از نمایندگی ها یا شرکت های معتبر تهیه کنید و داخل جاپودری دستگاه ریخته، برنامه را روی شستشوی کتان تنظیم کنید و دما روی 60 درجه و بالاتر باشد و بدون لباس دکمه استارت را بزنید و بگذارید دستگاه تا انتها کار کند. این کار باعث میشود که دستگاه جرمگیری شود و گچ ها کنده و تخلیه شود.

2) حال اگر با بررسی دانه های ریز متوجه شدید که رسوب نیست و پودر است. این مشکل زمانی پیش می آید که یا پودر را مقدار زیاد داخل دستگاه ریخته اید یا جنس پودر مرغوب نیست. در اینصورت باید مقدار پودر را تنظیم کرده و یا پودر مرغوبی استفاده کنید.

راه دیگر این است که تا جایی که می شود از مایع استفاده کنید و اگر هم پودر استفاده کردید بهتره که یک داخل یک بطری نوشابه پودر را بریزید و با آب حل کرده و بعد داخل دستگاه بریزید. 

-مورد دیگر این می تواند باشد که پودر را در محل اشتباه بریزید. در جاپودری لباسشویی ها سه خانه وجود دارد اگر پودر را در خانه ای غیر از خانه پودر بریزید یا کمی از پودر در خانه های دیگر مخصوصا خانه نرم کننده سرریز کند در زمان آبکشی آب سرد داخل این محل شده و پودرها را با خود می برد و روی لباس می ماند. پس حتما باید پودر را در بزرگترین محل بریزید.

-پودر حتما مخصوص لباسشویی باشد که زیاد کف نکند.

-اکثر پودرها متاسفانه به عدم کیفیت مناسب در لباسشویی حل نمی شود.

-زمانی هم هست که پودر داخل جاپودری می ماند که این مربوط به کم بودن فشار آب یا تا شدن شلنگ آبگیری هست. اگر فشار آب کم باشد نمی تواند پودر را به داخل دیگ لباسشویی هدایت کند.

 


علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی موارد زیر می تواند باشد:

-از وجود آب پشت دستگاه مطمئن شوید.

-فیلترهای داخل شیر برقی را درآورده و تمیز کنید. (طبق تصویر)

 -از اینکه شیر پشت لباسشویی تا نشده باشد اطمینان حاصل کنید. موارد زیادی دیده شده که لباسشویی را برای تمیزکاری جلو می کشند و موقعی که سر جا می گذارند توجهی به شلنگهای پشت نمی کنند در نتیجه باعث تا شدن شلنگ پشت لباسشویی می شود و آبگیری انجام نمی دهد.

اینها مواردی بود که درب لباسشویی قفل شده و آبگیری انجام نمی شود. 

-زمان هایی هست که اصلا درب لباسشویی بسته نمی شود و استارت کار انجام نمی شود. درب که قفل می شود فرمان برای شیر برقی می رود که شروع به آبگیری کن. عکس قفل یا چراغی که بالای آن قفل است باید روی پنل روشن شود که نشان می دهد لباسشویی آماده عملیات استارت است. وقتی درب لباسشویی بنابه هر دلیلی قفل نشود فرمان آبگیری انجام نمی شود. پس باید توجه کنید اگر با باز و بستن در لباسشویی این مشکل حل نشد حتما با یک تعمیرکار خبره تعمیر لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید تا برای بررسی بیایند و مشکل را رفع کنند. 

نمایندگی یخچال ال جی در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

عواملی که باعث می شود پیام قفل درب صادر نشود: 

ممکن است قفل برقی خراب باشد، سیم های رابط بین قفل برقی و برد فرمان خراب باشد و یا برد فرمان لباسشویی مشکل پیدا کرده باشد.

 


علت کثیف شستن ماشین لباسشویی 

ماشین های لباسشویی هرچقدر هم که پیشرفته باشد کیفیت شستشوی آن به پای شستشوی با دست تو تشت نمی رسد. حالا مقایسه می کنیم که چرا وقتی با دست لباس می شوییم اینقدر تمیز می شود اما با ماشین لباسشویی نه.

اگر لباسشویی تمام مراحل را به خوبی انجام داده و خشک و تخلیه می کند اما لباس ها کثیف است می تواند مربوط به این عوامل باشد:

وقتی لباس ها را در تشت می ریزید و لباس ها را داخل آن می ریزید، پودر را به صورت دستی قسمتی که بیشتر کثیف است می ریزید و روی همان قسمت فوکوس می کند  اما داخل لباسشویی کسی نیست که این کار را انجام دهد. 

جاهایی مثل دور یقه یا دور آستین در لباس های سفید کثیف شده حتما قبل از اینکه لباس را داخل لباسشویی قرار دهید بهترین حالت این هست که یک مقدار پودر را داخل یک ظرف کوچک بریزید و مقداری آب و مقدار گل پودر درست کنید و به این قسمت ها بمالید تا لکه ها برطرف شود و جاهایی از لباس که کثیفی بیشتری دارد پاک شود. 

ولی زمانی هست که لباس ها لکه دارند و چون هر لکه ای به نوعی برطرف می شود . ما نباید از ماشین لباسشویی توقع داشته باشیم که بتواند لکه ها را برای ما برطرف کند.  مثلا لکه قیر یا آدامس به یک ترفند خاص برطرف می شود که می توانید برگه روش برطرف کردن لکه های روی لباس را مطالعه کنید. 

مثلا برای لکه آدامس یا قیر باید یک تکه یخ روی آن قرار دهید که سرد شوند و بعد از روی لباس بکنید. همین لکه را اگر داخل لباسشویی بیندازید و آب گرم روی آن بریزد چه اتفاقی برایش می افتد؟

لباس هایی که لکه خون به آنها افتاده باید حتما با آب سرد شست و آب گرم لباسشویی باعث ماندگاری بیشتر لکه خون می شود.

پس باید به این نکته توجه داشته باشیم که وظیفه ماشین لباسشویی برطرف کردن لکه نیست و اینکه هرگونه لکه ای به ترفند خاصی پاک می شود.

مورد بعدی این هست که برنامه درستی را انتخاب نمی کنید مثلا برنامه شستشوی سریع را برای همه لباس ها انتخاب می کنید و طبیعتا لباسی کثیف مثل لباس کار داخل آنها قرار دارد که خیلی کثیف است و باید از برنامه کتان و دمای آب بالا برای آن استفاده کرد. 

هرچقدر دمای آب لباسشویی شما بالاتر باشد لباس ها تمیزتر می شود و در عوض چروک تر، مصرف انرژی بیشتر و تایم کاری دستگاه هم بیشتر می شود.

برنامه ای که انتخاب می کنید به جنس، نوع و مقدار کثیفی لباس بستگی دارد و در این صورت هست که بازخورد بهتری میبینید. 

 

اینها در حالتی هست که دستگاه سالم هست و مورد فنی ندارد و عدم آموش صحیح و تحقیق نکردن باعث میشود که لباس ها تمیز شسته نشود. 

در بعضی مواقع شما همه این موارد را می دانید، رعایت هم می کنید ولی موقعی که کار دستگاه تمام می شود لباسهای شما به صورت چرکابه بیرون می آید. در این صورت هم عوامل زیادی درگیر هستند:

-پمپ تخلیه آب را تخلیه نمی کند.

-شیر آبکشی درست کار نمی کند.

عموما این مشکلات با ارور همراه هستند یعنی دستگاه متوقف شده و مشکل کاملا محرز هست.

ارورهای لباسشویی ال جی را در این مطلب می توانید بخوانید.

ولی زمانی می بینید که همه کارهای دستگاه درست انجام می شود اما باز هم لباس ها کثیف هست. موارد نادری هم دیده می شود که ترمیستور یا سنسور دمای آب خراب است که باعث می شود المنت زیاد در مدار نیاید و نتواند آب را به مقدار درخواستی شما برساند و گرم کند. در این صورت دما را اشتباها برای برد می فرستند و برای همین دستگاه لباس را با آب سرد می شوید. 


تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی الجی

در محل و در هر ساعتی از شبانه روز 

با ضمانت نامه رسمی و کتبی