تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

09920766695

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نیستیم ولی تعمیرات ان را بصورت تخصصی انجام میدهیم.

پیشتاز در عرصه ی تعمیرات لوازم خانگی ال جی
تیم تعمیرکاران حامی سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی و کلیه ی برند ها را انجام میدهد
همچنین تعمیرات لوازم خانگی (برودتی، شوینده و گاز سوز) تخصص ماست.
ال جی، یک برند محبوب لوازم خانگی ساخت کره جنوبی می باشد. در ساخت لباسشویی ال جی، ده ها مدل وجود دارد که شما برحسب سلیقه و نیاز خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید .
ما در وب سایت شرکت حامی، راهنمای رایگان برای تشخیص و ترمیم مشکلات لباسشویی ال جی شما در رابطه با صدا، عدم چرخش و عدم تخلیه و … را در اختیار شما مشتریان و خوانندگان عزیز قرار می دهیم تا جایی که مقدور باشد مشکل را خودتان تشخیص دهید، آن قسمت را بررسی کنید و ترمیم کنید. بعد از شناسایی مشکل ما در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می توانیم به شما کمک کنیم تا لباسشویی ال جی خود را تعمیر کنید و در صورت مقدور، اگر قطعه ای در بازار موجود نبود آنرا با قطعه ای دیگر برایتان جایگزین کنیم و بصورت تضمینی تعمیر نماییم.


عیوبی که در لباسشویی ال جی پیش می آید به صورت کدهای خطایی بر روی پنل دستگاه نمایش داده می شود. با دانستن علت این خطاها می توانید عیب دستگاه خود را تشخیص دهید و حتی در مواردی، مشکل را خودتان رفع کنید و به تعمیرکار هزینه ای نپردازید!!

 

برای اطلاع از تمام ارورهای لباسشویی ال جی مطلب زیر را کلیک کنید:

کد خطای لباسشویی الجی 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی


 

گروه حامی سرویس در سراسر کشور نماینده فعال داشته و آماده خدمت رسانی سریع، به صرفه و همراه با گارانتی است.

برای اطلاع از خدمات ما در شهرهای مختلف بر روی لینک مربوطه کلیک کنید:

تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز

تعمیر لباسشویی ال جی در آباده

تعمیر لباسشویی ال جی در شهرکرد

تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد

تعمیر لباسشویی ال جی در کرج


برای آشنایی با نحوه عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مراحل زیر را انجام دهید:
– کلید خاموش را فشار دهید و ماشین لباسشویی ال جی را خاموش کنید.
– ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید.
– در حالت خاموش، کلید خاموش/روشن را 5 ثانیه فشار دهید.
– ماشین لباسشویی را به برق بزنید.
– درب دستگاه را محکم ببندید.
– برای تست عیب یابی، هر مرحله را جداگانه انتخاب کنید و کلید روشن/خاموش را فشار دهید.


حال چند نمونه از سوالات متداول در رابطه با عیوب پیش آمده در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی که شما مشتریان عزیز با کالسنتر شرکت در میان گذاشتید را در این مقاله ذکر می کنیم:

 

چرا ماشین لباسشویی ال جی آب را تخلیه نمی کند؟

– در این حالت حتما ابتدا ماشین لباسشویی را از برق بیرون بکشید.
– بررسی کنید که شیلنگ تخلیه خم نشده باشد. این می تواند در تخلیه ماشین لباسشویی اثر بگذارد و باعث بروز خطا شود.
– حالا شیلنگ تخلیه را از پشت دستگاه جدا کنید. این قسمت معمولاً با دو پیچ ساده متصل می شود.
– مقداری آب داخل شیلنگ بریزید تا از این راه مواد خارجی داخل شیلنگ که باعث انسداد آن شده خارج شوند. این کار را در یک فضای آزاد و یا یک تشت انجام دهید. همچنین می توانید از یک چوب و یا جسم بلند برای اینکار استفاده کنید تا گرفتگی کاملا باز شود.
– اگر قادر نیستید تا شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را از دستگاه جدا کنید؛ دستگاه را در داغترین مرحله ی شستشو قرار دهید. زیرا این کار می تواند انسداد را ازبین ببرد و به بیرون هدایت کند.
– زمانی که آب براحتی داخل شیلنگ تخلیه جریان پیدا کرد شما می توانید آنرا به دستگاه خود وصل کنید.

آیا لباس کثیف شما از چرخه ی شستشو جا مانده و یا تلفن همراه شما داخل لباسشویی جا گذاشته شده و دستگاه در حال کار است؟
ممکن است برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که بعد روشن کردن دستگاه فراموش کرده اید که لباستان را همراه بقیه ی لباس ها در دستگاه قرار دهید و یا اینکه تلفن همراهتان درون جیب لباستان جا گذاشته اید. اگر لباسشویی شما درب جلوی معمولی است، دیگر کاری از دستتان ساخته نیست و درب دستگاه تا پایان فرآیند شستشو قفل می شود.
خبر خوش اینکه لباسشویی های جدید ال جی دارای قابلیت قرار دادن لباس حین فرآیند شستشو می باشد و شما می توانید از طریق یک محفظه بر روی درب، لباسی که فراموش کرده اید را داخل دستگاه قرار دهید.
همچنین طراحی مدل های جدید ماشین لباسشویی ال جی به اینگونه است که می تواند قبل از چرخه ی شستشوی اصلی متوقف شوند.
نکته: لطفا قبل از قرار دادن لباس های خود درون ماشین لباسشویی ال جی و یا هر برندی دیگر، جیب های لباس خود را کاملا تخلیه کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

چرا داخل لگن ماشین لباسشویی ال جی شما بو گرفته است؟

ماشین های لباسشویی به مرور زمان کثیف و کپک زده می شوند. همین بو به لباس های شما منتقل می شود و شما را مجبور به شستشوی دوباره می کند.
تمیز کردن ماشین لباسشویی و برطرف کردن این عیب، در چرخه ی خالی دستگاه امکان پذیر است و به آب و محلول پاک کننده اجازه می دهد تا بخوبی این کار را انجام دهد. بسیاری از ماشین لباسشویی های مدرن دارای چرخه ی اختصاصی (Drum clean) هستند و یا اینکه می توانید از یک چرخه ی شستشوی داغ بعنوان جایگزین این فرآیند استفاده کنید.

 

جرمگیری ماشین لباسشویی ال جی
2 فنجان سرکه
4/1 لیوان جوش شیرین
4/1 فنجان آب
– داخل جا پودری و محفظه ی شستشو را به دقت بررسی کنید و هرچیزی که باعث انسداد محفظه شده را برطرف کنید.
– آب و جوش شیرین را درون یک ظرف کوچک مخلوط کنید و این محلول را به محفظه ی مواد شوینده ی ماشین لباسشویی ال جی اضافه کنید.
– سرکه را مستقیما درون لگن ماشین لباسشویی بریزید.
– داغ ترین مرحله ی شستشو را انتخاب کنید و چرخه را آغاز کنید. ترکیب سرکه و جوش شیرین باعث می شود تمام رسوب داخل ماشین لباسشویی از بین رود و دستگاه کاملا تمیز شود.

نکته: برای نگه داشتن دستگاه در وضعیت مطلوب، هر 1-2 ماه یک بار این کار را انجام دهید.

 

چرا ماشین لباسشویی ال جی نشتی آب دارد؟

اگر با این مسئله روبرو شدید که لباسشویی ال جی شما آبریزی دارد باید بدانید که این آبریزی علامت هشداری است که به شما می گوید کدام قسمت دستگاه دچار مشکل شده است. پس ابتدا بررسی کنید که نشتی از کدام قسمت است؟

قسمت هایی از لباسشویی که ممکن است دچار مشکل شده باشند شامل: جنت ها، لاستیک درب، لوله تخلیه، لوله ورودی آب، بلبرینگ و کاسه نمد، دیگ و پمپ تخلیه است.

حالا به تفکیک برای شما می گوییم که چگونه با بررسی محل آبریزی بتوانید احتمالات را تشخیص دهید.

اگر آبریزی از سمت جاپودری است: احتمالا جنت جاپودری پاره شده، جاپودری شکسته است و یا مواد شوینده به مقدار زیاد استفاده کرده اید.

اگر آبریزی از سمت جلوی لباسشویی و قسمت درب است: احتمالا لاستیک دربپاره شده است.

 

اگر آبریزی از پشت دستگاه است: احتمالا شیر ورودی آب پاره شده است، شیر تخلیه پاره یا مسدود شده است، مواد شوینده بیش از حد مجاز استفاده کرده اید.

اگر نمی توانید تشخیص دهید که این نشتی از کجاست و ناگهانی زیر دستگاه پر از آب می شود احتمالا از سوراخ شدن دیگ یا خرابی بلبرینگ و کاسه نمد است.


یکی از افتخارات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در راستای ارائه خدمات بهینه برای مشتریان عزیز این است که تعمیرات را در محل مشتری انجام می دهند. تنها مورد استثنائی که نیاز به حمل دستگاه به کارگاه دارد، خرابی بلبرینگ و شافت است.

البته این مورد هم برای راحتی بیشتر مشتریان عزیز است، چرا که تعویض بلبرینگ کثیفی، آبریزی و سر و صدای زیاد دارد و اگر در منزل شما انجام شود باعث آزار شماست. علاوه بر آن چون مشکل جدی است و در حین کار باید تمام قسمت های دستگاه بررسی شود این کار را در کارگاه با تجهیزات و امکانات کامل و تکنسین های خبره انجام می دهیم که بتوانیم طی چندین مرحله لباسشویی را مورد تست و ارزیابی قرار دهیم.

شاید اینکه بدانید قرار است ماشین لباسشویی را به کارگاه منتقل کنیم برایتان استرس آور باشد، اما خیالتان راحت! لباسشویی با وسیله نقلیه شرکت و توسط راننده شرکت به کارگاه منتقل شده و پس از انجام تعمیرات، باز هم آن را به محل شما منتقل و نصب کرده و پس از راه اندازی و تست آن را سالم تحویل شما می دهیم.

 


گروه حامی سرویس ایران تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

ارائه گارانتی دو ماهه بدون قید و شرط بر روی تعمیرات و همچنین فاکتور رسمی که مورد تایید اتحادیه است از جمله خدمات ما برای هموطنان عزیز است.

برای بهره مندی از خدمات گروه حامی سرویس در امر تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کافیست با شماره تلفن شرکت تماس گرفته و درخواست سریع تکنسین کنید.

تکنسین ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمت رسانی می کنند.

شماره تماس فوری    09920766695

تعرفه خدمات حامی سرویس در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مطابق تعرفه ای است که اتحادیه هرساله تصویب کرده و برای شرکت ارسال می شود .


اگر قصد خرید دارید؛ این سوال برای شما پیش می آید که بهترین و پرفروش ترین مدل های لباسشویی ال جی کدامند؟ ما در اینجا چند نمونه از مدل های پرفروش در لباسشویی این برند در سال 2019 را برای شما نام می بریم:
لباشویی 8 کیلوگرم ال جی درب جلو IFB Aqua Sx
لباسشویی 7 کیلوگرم ال جی درب جلو Bosch WAK24168IN
لباسشویی 6 کیلوگرم ال جی درب جلو LG FH0H3NDNL02
لباسشویی 6 کیلوگرم ال جی درب جلو IFB Diva Aqua SX (پرفروش)