تعمیر ماکروفر در یزد

تعمیر ماکروفر در یزد

ماکروفر های امروزی که از کاربردی ترین لوازم پخت و پز محسوب می شوند ، دارای ساختار بسیار پیچیده و در عین حال حساسی می باشند .

مادربزرگم وقتی شنید ماکروفر خریده ایم ، در مورد مضرات این دستگاه برایمان توضیحات بسیاری را نقل فرمود و تلاش کرد ما را از گمراهی بیرون بکشد .

او ماکروفر را عامل ایجاد بیماری می دانست و ما را به پخت غذا ، اول صبح در قابلمه تشویق می کرد « ببین مادر ، صبح زود بیدار شو خورش رو بذار تو قابلمه بپزه که تا ظهر قوام بیاد ، وقتی می خوری دو تا خاصیت بچسبه به تنت ، آخه این دستگاه ها چیه ؟ … ». البته وقتی با مقاومت ما روبرو می‌شد لحنش از این آرامش خارج شده و حسابی مستفیضمان می کرد .

گرچه الان که سالها از استفاده ما از ماکروفر می گذرد ، مادربزرگم بیشتر از همه به وجود این دستگاه همه فن حریف وابسته شده است و در مقابل سوال من «« مامان بزرگ ..مگه نمی گفتین ماکروفر بیماری زاست؟ چرا خودتون ازش استفاده می کنید؟ » پاسخ می دهد: « اگر ضرر داشت ننه تا حالا شماها یا مریض شده بودید یا مرده بودید.»

شرکت حامی سرویس جهت افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی شما از تکنسین های متخصص در تعمیرات و قطعات اورجینال استفاده می نماید .

تعمیر ماکروفر در یزد

تعمیر ماکروفر لتو پلاس در یزد :

برند ایتالیایی لتو در سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در عرصه ی تولیدات لوازم خانگی آغاز نمود .

ماکروفر های این  برند با امکاناتی مانند بخارپز کردن غذا ، گیریل ، برنامه های پخت متنوع و … تولید و روانه بازار می‌شوند.

شرکت حامی سرویس برای آرامش شما در زمان استفاده از لوازم هوشمند، دارای واحد مشاوره رایگان می باشد ، که در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر لتو پلاس به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در یزد :

شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در کشور کره تاسیس و فعالیت خود را با صادرات مواد غذایی آغاز نموده است .

این شرکت کم کم وارد عرصه ی تولید لوازم خانگی شده و با استفاده از فناوری روز آنقدر پیشرفت کرد که در حال حاضر یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان محسوب می‌شود .

این برند در تولید ماکروفرهای خود با شرکت بوش و ال جی در حال رقابت می باشد.

شرکت حامی سرویس با آموزش تعمیر کاران متخصص ، در عرصه ی تعمیر انواع برند های لوازم خانگی ، می تواند ایراد دستگاه های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در یزد

تعمیر ماکروفر در یزد

تعمیر ماکروفر فلر در یزد :

 برند آلمانی فلر در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز نموده است.قابل ذکر است این برند با همکاری شرکت پارس خزر در ایران محصولاتی را تولید و به بازار عرضه می نماید.

شرکت حامی سرویس برای آرامش شما ، تعمیرات تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی می نماید،تا در صورت وجود هر گونه ایراد ، آن را به طور رایگان برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر فلر به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر فلر در یزد

 

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در یزد :

شرکت پاناسونیک در تولید ماکروفر های خود ارورهای H98 و H97  را تعریف نموده است ،که در صورت وجود مشکل در بخش مگنترون ماکروفر ، نمایش داده می شود و مصرف کننده را از وجود ایراد مطلع می نماید.

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه می باشد ، مشتریان می توانند در صورت نیاز به یک قطعه اورجینال با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر پاناسونیک به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در یزد

تعمیر ماکروفر در یزد

تعمیر ماکروفر کنوود در یزد :

شرکت کنوود فعالیت خود را با تولید لوازم خانگی به خصوص توستر آغاز نمود . در حال حاضر این برند محصولات خود را در کشورهایی مانند چین ، انگلستان ، ترکیه و پاکستان مونتاژ و روانه ی بازار می نماید .

شرکت حامی سرویس برای اطمینان شما قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز گارانتی می نماید و در صورت ایجاد مشکل ، در این مدت ،قطعه را به صورت رایگان جایگزین می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر کنوود به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر کنوود در یزد

 

تعمیر ماکروفر هاردستون در یزد :

بهترین مایکروفر برند هاردستون ، مایکروفر مدل BMS6282BITL می باشد ، که با مشخصاتی مانند : دکمه استارت ، برنامه پخت ترکیبی ، قفل کودک ، برچسب انرژی و … روانه ی بازار می‌ شود.

شرکت حامی سرویس با ارسال لینک فاکتور آنلاین برای مشتریان خود ، آنها را از استاندارد بودن هزینه ها مطمئن می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر هاردستون به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر هاردستون در یزد

 

تعمیرات ماکروفر میدیا در یزد :

شرکت چینی میدیا که در سال ۱۹۶۸ تأسیس شد ، فعالیت خود را با تولید لوازم خانگی آغاز نمود .این برند که جزء پنج تولیدکننده ی بزرگ جهان محسوب می‌شود ، بهترین مدلهای ماکروفر خود را که شامل مدل MW625W و مدل ag930anc و مدل mw643s می شود، با بروز ترین امکانات روانه بازار می نماید.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ی ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳، برای انجام تعمیرات لازم در منزلتان حضور پیدا می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر میدیا به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماکروفر میدیا در یزد

تعمیر ماکروفر در یزد

تعمیر ماکروفر ال جی در یزد :

شرکت ال‌ جی در تولید ماکروفر های خود از مزایایی مانند : اینورتر هوشمند ، پخش حرارت یکنواخت ، مصرف انرژی پایین و … استفاده می نماید .

شرکت حامی سرویس در کنار تعمیرات با کیفیت ، دارای واحد فروش قطعه و واحد مشاوره رایگان نیز می باشد . در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر ال جی در یزد

 

تعمیرات ماکروفر هیتاچی در یزد :

ماکروفر های هیتاچی با مزایایی مانند : امکان نصب  هم سطح دیوار ، قابلیت نمایش میزان کالری غذا ، نور قابل تنظیم ، برنامه گرم کردن مجدد ، برنامه تمیز کردن ، قدرت موتور بالا و … تولید و روانه بازار می شوند .

شرکت حامی سرویس می تواند با انجام تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال ، موجب طول عمر لوازم خانگی هوشمند شما شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماکروفر هیتاچی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر هیتاچی در یزد