تعمیرات یخچال فریزر ال جی

تعمیرات یخچال فریزر ال جی

09920766695

یخچال یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز در آشپزخانه ی منزل شماست که ایراد در این وسیله باعث فلج شدن آشپزخانه ی شما می شود. تعمیرات یخچال فریزر ال جی و عیب یابی یخچال فریزر ال جی نیازمند تکنسین های مجرب و کارآزموده می باشد تا علاوه بر صرفه جویی در وقت، در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. در این وب سایت به بیان چند نمونه از مشکلات متداول یخچال و فریزر و ساید ال جی می پردازیم همچنین انواع مدل های یخچال این برند را برای شما ذکر می کنیم.
– تکنسین های تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اسرع وقت در اختیار شما مشتریان عزیز می باشند تا بتوانند مشکلات شما در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی (برودتی، شوینده و گاز سوز) را برطرف نمایند.
– تلاش تیم تعمیراتی حامی سرویس بر این است که الویت را در تعمیر قطعه قرار دهد نه تعویض آن.
– قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد.
– ارائه ی خدمات تعمیرات یخچال فریزر ال جی در طول هفته و 24 ساعت شبانه روز و به صورت فوری

 


عیب یابی یخچال فریزر ال جی

چرا یخچال فریزر ال جی آبریزی دارد؟ 

ممکن است یخچال و فریزر ال جی شما دچار آبریزی و نشست از قسمت فریزر پایین شده باشد و مشتری صرفا بوسیله ی یک پارچه و یا حوله، اقدام به خشک کردن آن نماید. این خیس شدن کف آشپزخانه منجر به افتادن و لیز خوردن افراد در کف آشپزخانه می شود. پس لطفا قبل از اینکه باعث ایجاد صدماتی شود نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید و نسبت به آن بی تفاوت نباشید، چه بسا که نادیده گرفتن یک عیب در دستگاه می تواند باعث بروز عیبی جدی در وسیله شود، تماس با تکنسین تعمیرات یخچال فریزر ال جی برای کمک در رفع این مشکل می تواند به شما کمک شایانی نماید. تکنسین های شرکت حامی سرویس 24 ساعت شبانه روز در اختیار شما هستند.

 

چرا یخچال الجی خنک نمی کند؟

– کویل های کندانسور کثیف هستند.
سیم پیچ های کندانسور معمولا در زیر یخچال قرار دارند.
اگر سیم پیچ های کندانسور کثیف باشند، گرمای داخل یخچال فریزر ازبین نمی رود و داخل دستگاه گرم می ماند. با کثیف شدن و جرم گرفتن کویل ها، کارایی یخچال و فریزر کاهش می یابد و باعث عدم برودت در یخچال می شود. اگر کویل ها به مقدار قابل توجهی کثیف شوند، یخچال قادر به حفظ دمای مناسب نخواهد بود. سیم پیچ های کندانسور را بررسی کنید، در صورت وجود جرم روی کویل های کندانسور آن ها را تمیز کنید.

برای بررسی کامل علت عدم برودت یخچال ال جی اینجا را کلیک کنید.

 

چرا فریزر انجماد ندارد؟

ممکن است فریزر شما مواد غذایی داخل دستگاه را به درستی منجمد نکند و سیستم یخبندان یخچال و سرمای آن دچار نقص شده باشد. ما در اینجا دلایل آن را بیان می کنیم تا بتوانید به رفع عیوب آن بپردازید. دمای مناسب فریزر باید بین منفی 15 تا منفی 18 درجه ی سانتی گراد تنظیم شود تا فریزر دستگاه بدرستی کار کند. اگر فریزر بیش از اندازه تولید سرما می کند مطمئن شوید که سیم پیچ های کمپرسور کثیف نباشند و فن کندانسور بدرستی کار می کند.
علاوه بر این بررسی کنید که آیا روی کویل های تبخیر یخ زدگی وجود دارد یا خیر. اگر سیم پیچ های تبخیر بیش از حد یخ زده باشند، احتمالا بخشی از سیستم یخ زدایی دچار مشکل شده است.

برای بررسی کامل علت عدم انجماد فریزر ال جی اینجا را کلیک کنید.

 

چرا یخچال فریزر سر و صدا دارد؟

– ایراد در پره های فن

اگر یخچال فریزر پر از سر و صدا باشد، به خصوص زمانیکه یکی از درها باز شود، ممکن است اواپراتور یا تیغه ی فن کندانسور دچار خطا شده باشد. تیغه های فن اواپراتور را چک کنید تا مطمئن شوید دچار یخ زدگی نمی باشند. در صورت وجود هرگونه عیب روی پره ها و یا تیغه های فن، نسبت به رفع آن اقدام کنید.

 

-خرابی فن هیتر اواپراتور

زمانیکه موتور فن اواپراتور در فریزر پشت پنل عقب از کار می افتد، اغلب سر و صدای زیادی ایجاد می کند که با باز شدن درب یخچال این سر و صدا بسیار بلند تر خواهد شد. اگر فن اواپراتور دچار ایراد شده باشد یخچال فریزر شما به صدا می افتد.

 

– ایراد در فن کندانسور

ممکن است جرم و یا چیزی در تیغه ی فن کندانسور گیر کرده باشد و یا اینکه یاتاقان موتور فن کندانسور ناقص باشد.
موتور فن یخچال معمولا در زیر یخچال فریزر در نزدیکی رادیاتور قرار دارد. ممکن است چیزی در تیغه موتور فن کندانسور گرفتار شود، یا اینکه یاتاقان موتور فن کندانسور ممکن است ناقص باشد. 

 

– کمپرسور

اگر سر و صدا از کمپرسور خارج شود، ممکن است کمپرسور از داخل آسیب ببیند. اجزای داخلی کمپرسور می توانند با گذشت زمان باعث ایجاد سر و صدای بیشتری نسبت به حالت عادی شوند. سرویس به موقع دستگاه می تواند از بروز مشکلات و آسیب جدی به دستگاه شما جلوگیری کند.

برای تعمیرات یخچال فریزر ال جی به منظور سرویس کمپرسور و جلوگیری از خطرات احتمالی و ضررهای اقتصادی بیشتر می توانید به تکنسین های تعمیرات یخچال فریزر ال جی تماس بگیرید.

 

– مشکل در شیر برقی یا شیر انبساط

شیر برقی انواع مختلفی دارد و معمولا کنار موتور قرار می گیرد. لوله مویی داخل شیر برقی قرار می گیرد که وظیفه ی آن تقسیم گاز بین یخچال فریزر است که در بعضی از محصولات ال جی وجود دارد. شیر برقی داخل برد یک کلید دارد که به آن حالت تعطیلات می گویند (یخچال را در حالت استراحت قرار می دهد و شیر برقی گاز کمتری در یخچال پمپاز می کند). اگر در قسمت شیر برقی یخچال فریزر ال جی مشکلی پیش آید یخچال به صدا می افتد.

برای بررسی کامل علت صدای یخچال ال جی اینجا را کلیک کنید.


نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

ارورهای یخچال فریزر ال جی 

Er FS : خرابی سنسور فریزر
Er rS : خرابی سنسور یخچال
F dS : خرابی سنسور دیفراست فریزر
r dS : سنسور دیفراست یخچال خرابی
Er HS : خرابی سنسور رطوبت دستگاه
Er IS : خرابی سنسور یخ ساز
Er SS : خرابی سنسور کشوی یخچال
Er rt : خرابی سنسور دمای محیطی
Er It : خرابی سیستم یخ ساز
Er gF : خرابی فلومتر آبسردکن
F dH : خرابی فیوز، خرابی رله برد، خرابی هیتر دیفراست
r dH : خرابی فیوز، خرابی رله برد، خرابی هیتر دیفراست
Er IF : خرابی موتور فن یخ ساز، خرابی برد
Er FF : خرابی فن اواپراتور، خرابی برد
Er CF : خرابی فن کندانسور، خرابی برد
Er CO : عدم ارتباط بین برد و پنل

تعمیرات یخچال فریزر ال جی


گروه حامی سرویس ایران تعمیرات یخچال فریزر ال جی و همچنین تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به طور تخصصی و در اقصی نقاط کشورمان انجام می دهد. برای اطلاع بیشتر بر روی عبارت مربوطه کلیک کنید:

تعمیر یخچال ال جی در شیراز

تعمیر یخچال ال جی در آباده

تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

تعمیر یخچال ال جی در نجف آباد

تعمیر یخچال ال جی در کرج  


انواع مدل های یخچال فریزرهای ال جی

اگر قصد خرید یخچال فریزر ال جی دارید، در اینجا برای شما مدل های آن را می اوریم:

– یخچال فریزر ساید بای ساید insta view
SXI 1535 W
SXI 555 NS
SXI 555 W

-یخچال بالا فریزر
TF 640 TS
TF 640 W

– یخچال فریزر ساید بای ساید insta view
SXI 535 NS

– یخچال پایین و فریزر دارای کمپرسور خطی
BF 210 W
BF 210 TS

– یخچال فریزر چند درب insta view
MDI 765 DB

– مدل MDP 860 DB
Dual door in door – آسایش دوگانه MDN 77OLB
LG signature insta view door in door SG1 –
MDN 76 W 

– یخچال ساید insta view SXB 555 NS


تعمیرات یخچال فریزر ال جی

توسط تکنسین های حرفه ای و مجرب در تعمیرات ال جی 

تعمیرات در محل و در اسرع وقت

09920766695

همراه با ارائه گارانتی کتبی و فاکتور رسمی