تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد

تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد

09920766695

حامی سرویس حرف اول در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی
لباسشویی ال جی یکی از برندهای پرطرفدار بین مشتریان می باشد. حتی بهترین برند ها هم می توانند بعد از مدتی، دچار خرابی شوند. برای جلوگیری از خرابی در ماشین لباسشویی ال جی بهتر است هر از چند گاهی برای سرویس دستگاه از یک تکنسین مجاز و ماهر کمک بگیرید تا با سرویس دوره ای دستگاه، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، در هزینه های شما صرفه جویی شود.
ممکن است ماشین لباسشویی شما پر از آب شده اما تخلیه نشود، و یا اینکه تخلیه می شود اما چرخش ندارد، و یا اینکه لباس ها شسته شده اما تمیز نشده است؛ به طور خلاصه ماشین لباسشویی ال جی شما در عملکرد صحیح خود، کار نمی کند و یا کاملا متوقف شده است.
اگر ماشین لباسشویی ال جی به طور مداوم کار می کند طبیعی است که گاه و بی گاه نیاز به تعمیر داشته باشد؛ از این رو تماس با یک تکنسین ماهر می تواند به شما در تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد کمک نماید. در صورتیکه مهارت کافی در زمینه تعمیرات لواز خانگی ندارید لطفا در این مورد اقدامی انجام ندهید، چرا که ممکن است باعث ایجاد خسارات جدید در دستگاه شوید و هزینه بالاتری روی دست خود بگذارید.
تکنسین های تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد در خدمت شما هستند تا بهترین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به شما ارائه دهند.


اصلا چرا تعمیرکاران حامی سرویس؟

– پاسخگویی 24 ساعته در طول هفته

خدمات عالی و تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد

– توانایی در تعمیر لوازم خانگی برودتی، شوینده، گازسوز تمامی برندها

– رفتار صحیح و دانش بروز تکنسین های گروه حامی سرویس

– قیمت ها بسیار مناسب و زیر نظر اتحادیه 

-ارائه فاکتور مورد تایید اتحادیه و ضمانت نامه کتبی 60 روزه

این ها چند نمونه از دلایلی است که تیم تعمیراتی حامی سرویس را نسبت به دیگر موارد، متمایز می کند.

شرکت حامی سرویس خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان را نیز به طور کاملا تخصصی و فوری ارائه می دهد. برای اطلاع از نحوه خدمت رسانی بر روی عبارت مربوطه کلیک کنید.


 

عیب یابی لباسشویی ال جی

در این مقاله چند نمونه از سوالات و مشکلات متداول در رابطه با ماشین لباسشویی ال جی را برای شما بیان می کنیم :

 

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

علت کار نکردن لباسشویی ال جی

این مورد یکی از اساسی ترین مشکلات در رابطه با خرابی ماشین لباسشویی می باشد. ممکن است این مشکل برای شما پیش آمده که لباس های خود را درون دستگاه قرار داده اید و دکمه ON دستگاه را برای شروع کار فشرده اید اما دستگاه شروع به کار نکرده است.
– در این مورد سیم برق پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید و از اتصال آن مطمئن شوید. با توجه به لرزش های شدید ماشین لباسشویی ال جی به دلیل عدم تعادل بار، دستگاه ممکن است از جای خود حرکت کند و بر اثر حرکت سهوا سیم برق را از محل خود جدا کند. در این حالت انعطاف سیم را بررسی کنید و هرگونه ایراد در آن را رفع کنید.
– محافظ جریان مدار را در مسیر ماشین لباسشویی چک کنید. یکبار آن را خاموش و روشن کنید تا از نحوه صحیح کارکرد آن مطمئن شوید.
– ممکن است خراب بودن سوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی مانع از بسته شدن آن شود، در نتیجه دستگاه بدلیل نوع طراحی و سیستم امنیتی شروع به کار نمی کند و آلارم باز بودن درب و یا یک کد خطا روی دستگاه ظاهر می شود.

 

برای تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد با تکنسین های مجاز در این رابطه تماس بگیرید.

 

علت تمیز نشستن لباسشویی ال جی

ممکن است با این صحنه روبرو شده باشید که بعد از یک چرخه شستشو و بیرون آوردن لباس ها از داخل درام ماشین لباسشویی ، متوجه این موضوع شده باشید که لباس ها هنوز تمیز نشده اند و نیاز به یک شستشوی جدید دارد. در این مورد، میزان بار داخل ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید. یک ماشین لباسشویی مالامال از لباس، طبیعتا فضای کافی برای شستشوی کامل لباس ها را ندارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با میزان بار لباسشویی ال جی به دفترچه راهنمای مدل دستگاه خود مراجعه کنید.
همچنین در هنگام شستشو از مواد شوینده به میزان مناسب استفاده کنید. کم بودن و یا استفاده بیش از حد از مواد شوینده، می تواند مانع از شستشوی مناسب لباس ها در حین چرخه شستشو می شود.
در صورتیکه نتوانستید مشکل دستگاه را حل کنید، از  تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد کمک بگیرید.

 

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی ال جی

ممکن است ماشین لباسشویی ال جی پر از آب شود اما درحین کار از چرخش باز ایستد و یا اصلا وارد مرحله چرخش نشود. چرخش با سرعت زیاد برای آبگیری لباس ها و آغاز مرحله خشک کن می باشد.
– سعی کنید لباس ها را در ماشین لباسشویی به درستی توزیع کنید. زمانی که ماشین لباسشویی از تعادل خارج می شود، به طور خودکار متوقف می شود تا زمانیکه میزان بار دستکاه را به تعادل برساند.
لباس های ضخیم مثل حوله های بزرگ و یا پارچه هایی از جنس جین ممکن است باعث ایجاد عدم تعادل بار در دستگاه شود.
– سطح زیرین دستگاه را روی زمین بررسی کنید. در صورتی که دستگاه روی سطح مناسب نصب، قرار نگرفته باشد و تراز نباشد، چرخش را متوقف می کند. این سیستم برای افزایش میزان ایمنی در ماشین لباسشویی ال جی طراحی شده است.
پایه های زیر دستگاه را بررسی کنید و آن ها را در جایگاه مناسب و شیب صحیح قرار دهید و میزان سالم بودن پایه ها را بررسی کنید. در صورتیکه دچار شکستگی و یا پوسیدکی است نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
– پمپ تخلیه و شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید. برای بررسی پمپ تخلیه از یک تکنسین مجاز کمک بگیرید تا تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شما را برعهده بگیرد. مسیر شیلنگ تخلیه را با دقت بررسی کنید چون کوچکترین چیزها نیز می تواند باعث انسداد مسیر خروج آب شوند.


نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد

ارورهای لباسشویی ال جی 

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی: لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.
خم شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی برد

 

ارور IE ماشین لباسشویی ال جی: لباسشویی آبگیری نمی کند.
اشکالی در ورودی آب، اشکال در شلنگ ورودی آب، خرابی شیر برقی، کثیف شدن فیلتر شیر برقی، خرابی برد

 

ارور UE ماشین لباسشویی ال جی: دیگ متوازن نیستند.
عدم تعادل لباس ها داخل مخزن، عدم تراز لباسشویی، کم بودن حجم لباس ها، خرابی روترور استاتور، خرابی تاخو، خرابی برد

 

ارور CL ماشین لباسشویی ال جی: قفل کودک فعال شده است.

 

ارور LE ماشین لباسشویی ال جی: موتور لباسشویی قفل شده است.
اشکالی در سیم کشی موتور، خرابی روتور و استاتور، خرابی تاخو، خرابی برد

 

ارور dE ماشین لباسشویی ال جی: درب لباسشویی قفل نمی شود.
شکستن زبانه درب، خرابی لاستیک دور درب، خرابی لولا، خرابی میکروسوئیچ، خرابی برد

 

ارور CE ماشین لباسشویی ال جی: ارور عمومی است که نشان می دهد در قسمتی از لباسشویی مشکلی وجود دارد.
لباسشویی را از برق بکشید و بعد از چند دقیقه مجددا به برق بزنید. اگر باز هم همین ارور را دیدید با تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد تماس بگیرید.

 

ارور sud ماشین لباسشویی ال جی: مواد شوینده بیشتر از حد مجاز است.

 

ارور CD ماشین لباسشویی ال جی: نشان می دهد کار دستگاه تمام شده است.

 

ارور FE ماشیین لباسشویی ال جی: لباسشویی بیش از حد لازم آبگیری می کند.
خرابی شیربرقی، خرابی هیدروستات، خرابی برد

 

ارور PE ماشین لباسشویی ال جی: سنسوری که وظیفه تعیین سطح آب را دارد کار نمی کند.
خرابی هیدروستات، خرابی برد

 

ارور tE ماشین لباسشویی ال جی: المنت کار نمی کند.
خرابی المنت، خرابی ترمیستور، خرابی برد

 

ارور EE ماشین لباسشویی ال جی: وجود اشکالی در برد اصلی را گزارش می دهد.
خرابی برد . نیاز به عیب یابی دقیق و سپش تعمیر یا تعویض دارد. حتما با تکنسین مجرب و متعد تماس بگیرید.

 

ارور SE یا 5E ماشین لباسشویی ال جی: موتور لباسشویی دچار مشکل شده است.
لباسشویی را خاموش کرده و از برق خارج کنید. بعد از چند دقیقه مجددا به برق زده و روشن کرده و یک برنامه شستشو انتخاب کنید. اگر با این حال هم لباسشویی هنوز ارور را نشان داد باید با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید تا برای بازدید دستگاه و بررسی موتور مراجعه کنند.

 

ارور AE ماشین لباسشویی ال جی: نشان می دهد که در جایی از دستگاه یک نشتی وجود دارد.

 

 

09920766695

نکته: این اطلاعات صرفا برای افزایش بار اطلاعاتی شما می باشد. در صورتیکه در زمینه تعمیرات از مهارت و دانش کافی برخوردار نیستید،

این مهم را به تکنسین های تعمیر لباسشویی ال جی در نجف آباد محول کنید تا بتوانید از بهترین بازدهی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود برخوردار شوید.