تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی

تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی

09920766695

ال جی تولید کننده بسیاری از لوازم خانگی منزل از جمله یخچال فریزرهای دوقلو و ساید و فرانسوی می باشد. بسیاری از امکانات داخل یخچال های ال جی قابل تنظیم هستند. مانند: قرار دادن قفسه، دمای یخچال و اندازه یخ های تولید شده درون یخساز ساید ال جی
ما در این مبحث به آموزش تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی می پردازیم و به شما در یادگیری تنظیم این فرآیند کمک خواهیم کرد.

همچنین می توانید از یک تکنسین در رابطه با آموزش چگونگی تنظیم درجه یخچال فریزر ال جی خود کمک بگیرید.
تکنسین های گروه حامی سرویس آمادگی خود را جهت آموزش نحوه کار با یخچال فریزر های ال جی اعلام می نماید.

شماره تماس فوری

دفترچه راهنمای هر وسیله ای مانند شناسنامه ی آن دستگاه می باشد که با مراجعه به آن تمام اطلاعات مربوط به دستگاه را پیدا خواهید کرد؛ با مراجعه به دفترچه راهنمای یخچال فریزر ال جی می توانید تنظیم دمای یخچال فریزر خود را مطابق مدل دستگاه خود انجام دهید. برای آسانی در کار شما ما نحوه تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی، همچنین درجه حرارت مناسب در یخچال فریزر را برایتان شرح می دهیم.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

 


بهترین تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی

در یخچال دمای مناسب از 4 درجه سانتی گراد الی 6 درجه می باشد. این دما در فریزر از منفی 18 درجه به حداکثر منفی 22 درجه تغییر می یابد. این تنظیمات را با توجه به مواد غذایی درون قفسه های یخچال فریزر خود می توانید بصورت دلخواه تنظیم نمایید تا شرایط نگهداری مناسب برای مواد غذایی فراهم شود. در فریزر مواد غذایی مانند سبزیجات در فریزر، باید به درستی منجمد شده باشند. همچنین در اتاقک یخچال هیچ ماده غذایی به دمای انجماد نرسد و سرما بدرستی درون محفظه پخش شود.
تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی، در سالم بودن و طراوت و تازگی مواد غذایی موجود در یخچال فریزر کمک می کند.

تعمیر یخچال ال جی در شیراز

 


مراحل تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی

مرحله اول:
برای پایین آمدن دمای یخچال، چند بار دکمه ” refrigerator ” که بر روی صفحه جلوی یخ و آبسردکن قرار دارد را فشار دهید.
با هربار فشردن دکمه، دمای یخچال 1 درجه کاهش می یابد. زمانیکه درجه دما به 4 الی 6 درجه سانتی گراد می رسد دمای عادی یخچال تنظیم می شود.

مرحله دوم:
برای تنظیم درجه یخچال فریزر ال جی، دکمه ” freezer ” که در قسمت جلوی یخچال قسمت یخساز دستگاه قرار دارد را چندین بار فشار دهید. با هر بار فشار دادن دکمه دمای فریزر 1 درجه کاهش می یابد. درجه دمای مناسب برای فریزر ال جی منفی 18 الی منفی 22 درجه سانتی گراد می باشد.

مرحله سوم:
دکمه های ” freezer ” و ” refrigerator ” را بطور همزمان تقریبا به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا زمانیکه بوق تنظیمات به گوش برسد اکنون می توانید دمای یخچال فریزر ال جی را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهید.

توجه: برای دانستن تبدیل سلسیوس و فارنهایت به درجه سانتی گراد می توانید به جدول های تبدیل واحد در این رابطه مراجعه کنید.

 

مرحله چهارم:
با باز کردن محفظه یخساز و فسار دادن دکمه ” power ” یخساز دستگاه را می توانید روشن و یا خاموش کنید. محفظه یخساز را می توان با استفاده از دسته ای در سمت چپ یخساز باز کرد.

تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

 

مرحله پنجم:
اندازه یخ های تولید شده توسط یخساز را می توان با فشردن دکمه ی زیر صفحه نمایش تنظیم کرد. اندازه های موجود در تنظیم یخ، در اکثر مدل ها در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ هستند. با روشن شدن چراغ کنار هر کدام از این سایزها، یخ درون محفظه یخساز در همان سایز یخ تنظیم می شود.

 

مرحله ششم:
قفسه های داخلی دستگاه با بلند کردن قسمت جلویی قفسه ها قابل تنظیم می باشد. قسمت عقب قفسه را از قلاب مورد نظر جدا کنید. با قرار دادن قفسه در راستای قلاب در زاویه 45 درجه، آن را در جایگاه دلخواهتان درون محفظه دستگاه قرار دهید.

شماره تلفن تعمیرکار یخچال اصفهان

 

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ال جی 

با مجوز رسمی از اتحادیه

با ضمانت نامه کتبی

09920766695