علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال ال جی

علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال ال جی

09920766695
اگر می خواهید علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال ال جی  را حل کنید شاید آسان ترین راه درخواست کمک از یک تعمیرکار یخچال فریزر ال جی باشد. 
اما من به شما پیشنهاد بهتری می دهم:
به جای صرف هزینه و زمان، می توانید ابتدا این مقاله را بخوانید. 
تجربه سالها تعمیرات لوازم خانگی به ما نشان داده است که تعدادی از مواردی که مصرف کنندگان فکر می کنند مشکل بزرگی است با یک بررسی ساده قابل حل بوده و نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نیست.
پس قبل از آنکه گوشی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید در ادامه با ما همراه بوده و مقاله زیر را بخوانید.
پیش از آنکه هزینه های گزاف تعمیرات یخچال فریزر ال جی را متحمل شوید.
اگر که شما پس از باز کردن درب یخچال ال جی متوجه این موضوع شدید که مواد غذایی شما دچار یخ زدگی شده است این مشکل از چند مورد و قطعه می تواند باشد.
 در ابتدا باید به شما بگویم که حتما مواد غذایی را از دریچه های توزیع هوای قسمت یخچال حداقل به میزان ۳ الی ۴ سانتی متر فاصله بدهید.

 مورد بعدی این است که توجه داشته باشید یخچال و فریزر شما باید در دمای حداقل ۱۸ درجه سانتیگراد قرار گرفته باشد، یعنی اینکه باید یخچال فریزر شما در دمای اتاق ۱۸ درجه سانتیگراد قرار بگیرد.
اگر که دما پایین تر از ۱۸ درجه سانتیگراد باشد باعث می شود که تمامی مواد غذایی داخل یخچال و فریزر شروع به یخ زدن کنند.
بعد از اینکه از این موارد مطمئن شدید، برای کشف علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال ال جی حتماً به این موضوع توجه کنید که آیا در همه طبقات یخچال فریزر شما مواد غذایی یخ میزند یا نه فقط در یک قسمت از یخچال فریزر؟
گاهی ممکن است یک طبقه از یخچال فریزر ال جی باشد که مواد غذایی در آن یخ می زند اگر که یک طبقه باشد ۱۰۰ درصد آن طبقه، طبقه مواد غذایی پروتئینی است که شما به اشتباه مواد غذایی دیگری را داخل آن طبقه قرار داده اید. در یخچال فریزر ها اصولاً یک طبقه وجود دارد که داخل آن گوشت، کره و اقلام اینچنینی که نیاز به دمای کمتری دارد قرار می دهد و در یخچال فریزر ال جی یک قسمتی برای تنظیم دمای این اقلام وجود دارد.
در کل اگر که همه این موارد را بررسی کردید و متوجه شدید که همه آنها را به درستی انجام داده اید ولی باز هم با یخ زدگی و سرمای زیاد مواد غذایی داخل یخچال و فریزر مواجهید، باید علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال ال جی را در قسمت دیگری جستجو کنید.
این امکان وجود دارد که یخچال فریزر شما نیازمند بررسی های کارشناسی بیشتری باشد. در این بررسی ها سنسور و المان های دیفراست و برد فرمان باید مورد تست قرار گیرد. شما می توانید برای رفع این مشکل با گروه حامی سرویس تماس حاصل فرمایید.

تیم ما به صورت شبانه روزی با یک تماس تلفنی در محل حاضر شده و با بررسی و بازدید دقیق و حرفه ای، شما را برای حل مشکل علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال ال جی یاری می کند.
افتخار ما بهره گیری از نیروهای جوان، تحصیلکرده و در عین حال مجرب است که هر 6 ماه یکبار آموزه های خود را آپدیت می کنند.