تعمیر تصفیه آب در یزد

تعمیر تصفیه آب در یزد

استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی هر روز بیشتر شده و کسانی که برای یک بار ، آب پاکیزه و گوارا را میل کنند دیگر نوشیدن آب ساده لوله کشی برایشان لذت بخش نیست .

این دستگاه فوق العاده محبوب ، در بازه های زمانی مشخص نیاز به سرویس داشته و البته سرویس کردن آنها از عهده ی هر کسی بر نمی آید . خدا از منزل تک تکتان دور کند روزی را که من تصمیم گرفتم خودم دستگاه تصفیه ی آب را سرویس کنم .

با باز کردن اولین فیلتر ، فواره ی آبی در آشپزخانه ی فرش شده مادرم راه افتاد که بیا و ببین ، هر چه تلاش کردم نتوانستم آب را قطع کنم ، همان لحظه یک قابلمه به طور اتفاقی از آبچکان بالای سینک روی سر من فرود آمد ، پخش زمین شدم ، ناگهان پدر و مادرم از راه رسیدند و با دخترشان در حالی که میان آشپزخانه پر از آب و خون بود روبرو شدند .

حتما ادامه ماجرا برایتان قابل پیش بینی است ، مادرم همین که از زنده بودن من مطمئن شد خودش قصد جانم را کرد و من پا به فرار گذاشتم ، پدرم هم در همین حین با شرکت حامی سرویس و قالی شویی تماس گرفت .

جهت پذیرش در شرکت حامی سرویس و استفاده تعمیرات فوق العاده ی تکنسین های این شرکت با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید .

تعمیر تصفیه آب در یزد

 

تعمیر تصفیه آب مینروا در یزد :

دستگاه های تصفیه آب مینروا از بهترین محصولات تایوانی به حساب می‌آید . این محصولات ، تصفیه ی آب را در شش تا هشت مرحله انجام می‌دهند .

یکی از بهترین مدل های تصفیه آب مینروا مدل Minrva Ro8- o2 plus می باشد .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین‌های متخصص در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی هوشمند ، می‌تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب مینروا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب در یزد

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در یزد :

برای تشخیص اصل بودن دستگاه های تصفیه آب سی سی کا ، که از بهترین تصفیه آب های موجود در بازار ایران محسوب می‌شوند ، باید ابتدا تمامی قطعات را بررسی کنید ، که روی آن‌ها عبارت cck حک شده باشد ، سپس موتور را چک نمایید و مطمئن شوید که در قسمت پایین و بالای آن عبارت cck حک شده است .

شرکت حامی سرویس برای ضمانت تعمیرات خود ، آنها را به مدت ۶۰ روز گارانتی می نمایند . در صورتیکه در این مدت برای دستگاه هوشمند شما مشکلی پیش بیاید ، ایراد را به صورت رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سی سی کا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در یزد

تعمیرات تصفیه آب سافت واتر در یزد :

 یکی از بهترین برند های تصفیه آب ، برند سافت واتر می باشد . دستگاه تصفیه ی آب سافت واتر دارای مزایایی مانند مخزن ضد باکتری و ضد قارچ ، پمپ تصفیه آب ، تصفیه ی آب در هر هفت مرحله و با هفت فیلتر ، استفاده از روش اسمز معکوس و … می باشد .

شرکت حامی سرویس برای کسانی که قصد خرید قطعه اورجینال و با کیفیت را دارند ، دارای واحد فروش قطعه می باشد . در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سافت واتر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب سافت واتر در یزد

تعمیر تصفیه آب در یزد

تعمیر تصفیه آب آکوا کلیر در یزد :

جدیدترین مدل تصفیه آب آکوا کلیر ، مدل NEWDEDIGN2020-AQN9 می باشد ، که با امکاناتی مانند : اتو فلش خودکار ، مخزن ضد باکتری ، امکان تنظیم خروجی آب ، فیلتر محافظ ممبران و … تولید و روانه بازار می شود .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز گارانتی می نماید تا شما را از کیفیت محصولات خود مطمئن کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب آکوا کلیر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب آکوا کلیر در یزد

تعمیرات تصفیه آب آکوا اسپرینگ در یزد :

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ که زیر نظر لیسانس آمریکا و در کشور تایوان تولید می‌شود . از بهترین دستگاه های تصفیه آب  موجود در ایران بوده و تمامی میکرومینرال های مفید برای بدن شما را دارا می باشد .

شرکت حامی سرویس برای اطمینان مشتریان خود از استاندارد بودن هزینه های تعمیرات ، لینک فاکتور آنلاین را برای آنها ارسال می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب آکوا اسپرینگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب آکوا اسپرینگ در یزد

تعمیر تصفیه آب اس اس وی در یزد :

گروه کارخانجات سهند که در سال ۱۳۸۶ در ایران تاسیس شد . توسط مشارکت اسپانیا با کارخانه ی اس اس وی ، که از زیر مجموعه های این گروه محسوب می شود ، بر کیفیت تولیدات خود افزوده و دستگاه های تصفیه آب اس اس وی را با کیفیت فوق العاده روانه بازار نمود .

شرکت حامی سرویس در کنار تعمیرات فوق العاده با استفاده از قطعات اورجینال می تواند مشکلات لوازم هوشمند شما را به بهترین نحو برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب اس اس وی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیرات تصفیه آب دالتون در یزد :

شرکت انگلیسی دالتون با تولید دستگاه‌های تصفیه آب رومیزی ، جایگاه خاصی را در بازار به خود اختصاص داده است . مدل HCP این برند با بهره گیری از فیلتر کنرل نانوسیلور می‌تواند تمامی میکروب ها و مواد شیمیایی موجود در آب را ازبین ببرد و آبی گوارا ، را به شما تقدیم کند .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی ، می تواند مشکلات دستگاه های هوشمند شما را به خوبی برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب دالتون به لینک زیر مراجعه کنید .