نمایندگی تعمیرات ال جی در فولادشهر کجاست؟

نمایندگی تعمیرات ال جی در فولاد شهر زیر نظر شرکت گلدیران میباشد و چنانچه شما قصد دریافت خدمات از مجوعه گلدیران را دارید میتوانید با مرکز تماس شرکت گلدیران در ارتباط باشید و یا به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.این مجموعه اعلام میدارد که نمایندگی ال جی نمیباشد و فقط تعمیرات تخصصی این محصولات را در محل شما انجام میدهد.

 

09920766695

 

تعمیرات محصولات ال جی در شهر فولاد شهر با توجه به آپارتمانی بودن منزل ها باید در منزل مشتری انجام شود

ما سعی کردیم که با استفاده از ابزار آلات پرتابل و تکنسین‌ های کارآزموده و مجرب تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام دهیم

قبل از هرگونه درخواست سرویس بابت تعمیرات حتما مطالب زیر را با دقت بخوانید شاید که دستگاه شما بابت تعمیرات نیازمند به تکنسین و کارشناس فنی تعمیرات ال جی نباشد.

عیب های متداول در یخچال فریزر ال جی به شرح زیر می باشد که ما علت عیب و نحوه برطرف کردن این عیب را در این مقاله به شما به صورت کامل آموزش خواهیم داد.

نمایندگی ال جی در فولاد شهر را با این مجموعه اشتباه نگیرید.

علت صدای ناهنجار یخچال ال جی

شاید که شما متوجه این شده باشید که یخچال فریزر شما در هنگام کار دچار صدای ناهنجاری شده است و این صدا باعث می شود که فضای منزل شما دارای صدای ناهنجاری باشد و برای شما نگرانی بابت دستگاه تان ایجاد کرده باشد.

در ابتدا برسی می‌کنیم که چرا یخچال فریزر شما دچار صدای ناهنجار شده است.

یخچال فریزر ال جی در مدل های مختلف ساید بای ساید مدل کمبی و یخچال تک و یا فریزر تک می باشد

المانها و قطعاتی که باعث ایجاد صدای ناهنجار در یخچال فریزر ال جی می ‌شود شامل موتور فن ها و لوله های گاز مبرد و یا کمپرسور میباشند

گاهی اوقات امکان دارد که از المنت یخچال فریزر شما هم صدای ناهنجاری تولید شود و حتی از بدنه یخچال فریزر هم این صدا شایع است

در صورتی که فن های یخچال فریزر شما دچار صدای ناهنجار شده باشد باید بررسی کنیم که کدام فن صدای ناهنجار از خود ایجاد می کند

این فن ها یکی در یخچال و دیگری در کنار کمپرسور و یکی هم داخل فریزر قرار دارد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فولاد شهر را با این مجموعه اشتباه نگیرید.

فن های داخل یخچال و فریزر در پشت صفحه توزیع هوا نصب شده است و قابل رویت نمیباشد اصولا زمانی که فن های داخل یخچال و فریزر مشکل پیدا می‌کند زمانی که شما درب یخچال یا فریزر را باز می‌کنید این صدا قطع  می شود و اصولاً یخچال فریزر شما دچار برفک زدگی شده است.

زمانی که برفک های یخچال فریزر شما به صورت اتوماتیک آب نشود و یا اینکه یخچال فریزر شما به علت نشتی گاز باعث شده باشد که برفک زیادی روی هم انباشته شده باشد باعث می شود که به پره های موتور فن این برفک ها گیر کند و در نتیجه باعث ایجاد صدای خرخر و صدای ناهنجار در یخچال فریزر شما شود

برای برطرف کردن این عیب شما حتما نیازمند به کارشناس فنی دارید

فن بعدی که باعث ایجاد صدای ناهنجار می‌شود فن کنار کمپرسور می باشد که به علت جذب کردن گرد و خاک در محیط منزل شما باعث می شود که صدای جیغ زدن یا سوت زدن بدهد.

برای برطرف کردن این عیب  که شما از روغنهای روان کننده بابت رفع صدای ناهنجار موتور فن یخچال ال جی استفاده می کنید برای مدت کوتاهی این مشکل برطرف می‌شود ولی مجدداً این عیب باز می گردد.

بهترین روش برای حل این مشکل تعویض موتور فن میباشد.

مشکل صدای ناهنجار بعدی ال جی مربوط به لوله های مبرد گاز می باشد که در کنار کمپرسور شما قرار دارد.

زمانی که یخچال فریزر کار می کند این لوله ها به طور طبیعی دارای لرزش بسیار ضعیفی هستند وقتی که این لوله ها به بدنه یخچال فریزر شما برخورد می کند باعث می شود که صدای ناهنجاری از خود تولید کند که باعث نگرانی شما خواهد شد.

بهترین روش برای برطرف کردن این مشکل این است که از پدیده های لرزه گیر استفاده نمایید.

لوله های گاز را عایق بندی کنید.

علت صدای ناهنجار یخچال فریزر ال جی موقع خاموش شدن

اگر زمانی که یخچال فریزر شما خاموش می شود صدای بسیار ناهنجار  و بلندی از پشت یخچال فریزر بلند میشود که این صدا مانند ضربه زدن دو فلز به یکدیگر می باشد این مشکل است کمپرسور یخچال فریزر شما می باشد.

کمپرسور های یخچال فریزر دارای دو قسمت مکانیکی و الکتریکی هستند قسمتهای مکانیکی کمپرسور یخچال فریزر ال جی توسط فنر ضربه گیری می شود که موقع خاموش و روشن شدن هسته مکانیکی کمپرسور یخچال فریزر به پوسته کمپرسور یخچال فریزر برخورد نکند و این لرزش دفع شود.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی  ال جی در فولادشهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در فولاد شهر را با این مجموعه اشتباه نگیرید.

ماشین لباسشویی یکی  لوازم برقی ضروری در منزل می باشد که کمک شایانی در نظافت لباسها به ما می‌کند.

تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از مشکل های اساسی می باشد.

در همین راستا می خواهیم شما را با علت های آن آشنا کنیم.