نمایندگی ال جی در شیراز کجاست؟

نمایندگی ال جی در شیراز برعهده شرکت گلدیران میباشد جهت تماس با نمایندگی ال جی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های مندرج در دفترچه راهنمای محصول خود تماس بگیرید. این مجموعه اعلام میدارد که نمایندگی محصولات ال جی در شیراز نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد. جهت تماس با مجموعه ما با شماره زیر تماس بگیرید.

نمایندگی ال جی در شیراز

09920766695

اینجا تعمیرگاه مجاز ال جی در شهر شیراز است. شما مشتری عزیز که وارد این صفحه شده اید احتمالا با خرابی یکی از لوازم خانگی خود از برند ال جی مواجه شده اید. ممکن است یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، ماکروفر و یا تلویزیون ال جی دارید و در تلاش برای یافت راهی برای رفع عیب آن هستید. در حقیقت برخی از مشکلات لوازم خانگی هم هست که اصلا نیازی به حضور تعمیرکار در منزل و ایجاد زحمت و پرداخت هزینه نیست. گاهی مشکل پیش آمده را می توان با علم به آن، سریعا خودتان حل کنید. 

 

یکی از افتخارات گروه ما رضایت هزاران مشتری از تمام نقاط ایران است و علت این رضایت را تعهد کارشناسان تعمیر، ارائه فاکتور و ضمانت نامه توسط شرکت، پاسخگویی 24 ساعته و پیگیری و مشتری مداری اعلام می کنند. 

ما تعمیر انواع لوازم خانگی را برای هموطنان شیرازی خود در محل و به سرعت انجام می دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.


در اینجا لیستی از عیب های رایج و سوالاتی که معمولا مشتری ها از ما می پرسند را آماده و ارائه می کنیم:

چرا یخچال فریزر ال جی سرمایش ندارد؟

چرا یخچال صدا می دهد؟

چرا درب یخچال چفت نمی شود؟

چرا در زیر یخچال آبریزی دارد؟

چرا لباسشویی لرزش و صدا دارد؟

چرا لباسشویی لباس ها را تمیز نمی شوید؟

چرا لباسشویی لباس ها را خشک نمی کند؟

چرا لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟

چرا ظروف در ظرفشویی تمیز نمی شود؟

چرا ظرفشویی ال جی آب را تخلیه نمی کند؟

نمایندگی بوش در اهواز کجاست؟

 

 


نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.

یخچال فریزر ال جی در تمام مدل های معمولی، کمبی، ساید بای ساید و دوقلو وجو.د دارد که هر کدام مزیت های مخصوص به خود دارد. به عنوان مثال یخچال های ساید فضای زیادی را اشغال نمی کنند ولی در عوض از ظاهر و طراحی زیبا و محفظه کافی برای نگهداری مواد غذایی برخوردار است. اگر فضای بیشتری دارید می توانید از نوع دوقلو بخرید که همانند یک یخچال و فریزر جداگانه هست و جای بیشتری برای مواد غذایی دارد.

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز کجاست؟

با وجود اینکه برند ال جی یخچال های با کیفیتی ارائه کرده اما به هرحال بعد از مدتی و مخصوصا اگر آن را سرویس دوره ای انجام ندهیم ممکن است دچار مشکلاتی شود. در اینچا چند مورد از ایرادات یخچال ال جی که آمار مراجعه آن بیشتر است بررسی می کنیم:

نمایندگی سامسونگ در شیراز کجاست؟

تعمیر درب یخچال فریزر ال جی

تعداد دفعاتی که روزانه درب یخچال فریزر باز و بسته می شود بسیار زیاد است. اگر به این مورد عدم رعایت برخی نکات بهداشتی و ایمنی هم اضافه شود می توان دلیل اینکه بعد از چند سال درب یخچال دچار مشکل می شود را پی برد.

درب یخچال فریزر ال جی ممکن است از ناحیه پوسته، لولا یا محل شلنگ خراب شود. 

تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی در یخچال

اگر یخچال در محیط مرطوب باشد و یا به طور مدام آب بر روی آن ریخته و خشک نشود می تواند باعث زنگ زدگی و پوسیدگی قسمتی از درب شود. 

در چنین مواردی ما تکنسین هایی داریم که به طور تخصصی این نوع تعمیرات را انجام می دهند. این کار را با مهارت و ظرافت کامل با ورق گالوانیزه انجام می دهند و زیبایی یخچال فریزر شما را باز می گردانند.

 

تعمیر افتادگی لولای درب

اگر درب یخچال شما افتاده است ممکن است برخی از همکاران به شما پیشنهاد تعویض درب را بدهند که بسیار هزینه بر است. اما تکنسین های ما لولای درب را به روشی خاص و به طور حرفه ای ترمیم می کنند که دیگر نیازی به تعویض درب نباشد.

 

تعمیر آبریزی درب ساید 

در یخچال های ساید بای ساید به دلیل اینکه آبسردکن بر روی درب یخچال است، شلنگ عبور آب از داخل درب یخچال می گذرد. پس از چند سال استفاده از یخچال و بخاطر باز و بسته شدن زیاد درب، ممکن است این شلنگ پاره شده و آب از در یخچال چکه کند.

در این مورد هم برخی از همکاران راه چاره را تعویض درب می دانند و یا مشتریان ناچارا آبسردکن را قطع می کنند و از آن استفاده نمی کنند. اما هیچ کدام از این راه ها اصولی نیست. ما راه بهتری را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر تعمیرکاری حرفه ای و متعهد باشد می تواند پوسته درب را باز کرده و شلنگ را تعویض کند. 

تکنسین ما این کا را به راحتی و در منزل شما انجام می دهند. 

نمایندگی لباسشویی ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.


نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی لباسشویی ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز کجاست؟

لباسشویی های ال جی را به جرات می توان بهترین در بازار دانست. کیفیت، آپشسن های فوق العاده، قطعات با کیفیت و طراحی زیبا از مزایای ماشین های لباسشویی ال جی است. 

هرچقدر که یک وسیله کارایی بیشتری در منزل داشته باشد، اگر دچار خرابی شود باطبع تعمیرات آن هم اهمیت بیشتری به خود اختصاص می دهد. چرا که مصرف کننده تمایل دارد که زودتر دستگاه تعمیر شود و مضاف بر آن ضمانت انجام تعمیرات هم می خواهند که مجددا بعد از مدتی این اتفاق تکرار نشود.

ما این اطمینان خاطر را برای مشتریان عزیز خود در شیراز و حومه ایجاد کرده ایم. حرفه ای ترین تعمیرکاران استان فارس را استخدام کرده و پس از آموزش های تکمیلی، می توانیم تضمین ارائه بهترین خدمات و تعمیرات را به مشتریان عزیز بدهیم.

تعمیر لباسشویی در منزل یکی از برتری های گروه ما است. 

یکی از مشکلاتی که مشتریان زیادی بابت آن تماس گرفته و درخواست تعمیرات دارند آبریزی از ماشین لباسشویی است.

علت آبریزی ماشین لباسشویی ال جی

آبریزی ماشین لباسشویی یکی از مواردیست که بیشترین آمار تلفنهای ما را به خود اختصاص داده است.

 مشتریان عزیز بایستی این نکته را مورد توجه قرار دهند که در صورت مواجهه با این مشکل، با آرامش محل نشت آب را پیدا کنند. بسته به اینکه نشتی از کدام قسمت است تا حدودی می توان تشخیص داد که عیب دستگاه چیست.

اگر نشتی آب از پشت لباسشویی باشد: احتمال پاره شدن شلنگ ورود و خروجی آب وجود دارد. ممکن است پیچ خورده و یا پاره شده باشد.

اگر نشتی آب از جلوی دستگاه باشد: احتمال پارگی لاستیک درب لباسشویی، خرابی جاپودری یا جنت های آن، کثیفی یا انسداد فیلترها می باشد.

اگر نشتی مشخصا از قسمت جاپودری باشد: احتمال شکستن یا انسداد قسمتی از محفظه جاپودری هست. یا ممکن است جنتهای مربوط به جاپودری پاره شده باشد.

اگر نشتی از زیر لباسشویی باشد: احتمال خرابی درام و شافت، خرابی بلبرینگ و شکستن سه نظام می باشد.

 

پس در صورت بروز این مشکل می توانید محل آبریزی را هم در هنگام ثبت درخواست تعمیرات به کالسنتر ما اعلام کنید. البته در غیر اینصورت هم تکنسین های ما با بازدید و عیب یابی دقیق محل و علت نشتی آب را مشخص می کنند.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در شیرازرا با این مجموعه به اشتباه نگیرید.


نمایندگی ال جی در شیراز

نمایندگی ظرفشویی ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

اینکه ظرفشویی های الجی در میان تمام برندهای موجود در بازار جزو برترین هاست بر هیچ کس پوشیده نیست. نکته ای که لازم است در اینجا به عنوان تعمیرکار برایتان بگوییم این است که سابقه چندین ساله ما در امر تعمیر لوازم خانگی این را برای ما مسلم کرده است که رعایت یک سری نکات که ظاهرا هم ساده و پیش پا افتاده هستند می تواند باعث افزایش طول عمر دستگاه و کاهش مراجعه به تعمیرگاه به طور چشمگیری می شود.

ما به عنوان بزرگترین آژانس تعمیرات در سطح کشور و با تعداد شعبات زیاد در بسیاری از شهرهای ایران تصمیم داریم در اینجا این نکات و به اصلاح فوت های کوزه گری را از تجربیات خود برای شما بیان کنیم. با رعایت این موارد این اطمینان را به شما می دهیم که بسیار کمتر نیاز به تماس با ما دارید.

1)مواد غذایی و چربی های چسبیده به ظروف را پاک کرده و سپس آنها را داخل ماشین قرار دهید. 

2)ما در مشاوره برای خرید به مراجعین خود این نکته را یادآوری می کنیم که ظرفیت ماشین ظرفشویی را با نیاز خود تطبیق دهند. این نکته مهم اینجا خودنمایی می کند که اگر به آن توجه نکنید و بخواهید ظروفی بیشتر از ظرفیت دستگاه، در آن قرار دهید به دستگاه فشار آمده و اگر خوش شانس باشید و قطعات دچار مشکل نشود حداقل این است که ظروف را تمیز نمی شوید. پس بهتر است که اگر تعداد ظروف بیشتر از ظرفیت دستگاه بود یا آنها را دو قسمت کرده و یا اینکه مقداری از ظروف باقیمانده را با دست بشویید.

3)این نکته درست است که کم کردن زمان شستشو از نظر مصرف برق و آب به صرفه است، اما باید برنامه مورد نظر را مطابق با مقدار کثیفی ظروف تنظیم کنید.

4)از شوینده های با کیفیت استفاده کنید. البته این که چه برندی خوب است را حتما از کسانی که تجربه کافی دارند و یا از تعمیرکاران بپرسید. چراکه الزاما گران بودن یک محصول دلیل بر خوب بودن آن نیست. نکته دیگر این که اگر شوینده شما نیاز به افزودنی داشته باشد می توانید از سرکه سفید استفاده کنید.

5)اگر چندماه است بدون گندزدایی فقط از دستگاه برای شستن ظروف استفاده کرده اید باید بدانید که الان وقت جرمگیری خود دستگاه است. جرمگیری نکردن به موقع می تواند باعث ایجاد بوی بد و نامطبوع، کثیف ماندن ظروف و در نهایت خرابی فیلتر و پمپ تخلیه شود. پس راحت ترین کار این است که یک فنجان سرکه سفید را داخل ظرفشویی بریزید و اجازه دهید ظرفشویی کار کند. 

بازکردن و تمیزکردن فیلترهای دستگاه هم اقدامی مفغید برای افزایش طول عمر آن است و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. سینی تخلیه را تمیز کنید. لاستیک در لباسشویی را با حوله ی نرمی آغشته به سرکه سفید تمیز کنید.

 

نمایندگی ماکروفر ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.


نمایندگی ماکروفر ال جی در اصفهان

نمایندگی ماکروفر ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

ما تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی را در شیراز و حومه با تضمین انجام می دهیم.

 

چگونه ماکروفر را تمیز کنیم

چند روش راحت و خانگی را برای تمیزکردن و جرمگیری ماکروفر برایتان می گویم . 

تمیزکردن ماکروفر با جوش شیرین: دو فنجان آب سرد را با یک فنجان جوش شیرین مخلوط و داخل ماکروفر به مدت 20 دقیقه بگذارید. سپس ظرف را با دستکش درآورید. با یک حوله نرم و مرطوب دیواره ها و کف و سقف ماکروفر را تمیز کنید.

 

 

تمیز کردن ماکروفر با سرکه: نصف فنجان را سرکه ریخته و بقیه را با آب پر کنید و مانند روش قبل عمل کنید.

 

تمیز کردن ماکروفر با آبلیمو: یک چهارم فنجان آبلیمو و مابقی آب و به همان روش قبلی …

نمایندگی تلوزیون ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.


نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

LED ها و LCD های ال جی از با کیفیت ترین و محبوب ترین تلویزیون ها در منازل ایرانی هاست. 

 

تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد

معمولا چند عیب روتین است که برایز آن تماس داریم. یکی از مواردی که بیشترین تماس را در رابطه با خرابی تلویزیون ال جی داریم این است که تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد.

این مورد بسیار پیش می آید. البته که تعمیر این موارد تخصصی است و نهایتا نیاز به مراجعه تعمیرکار صوتی تصویری دارد ولی حالا اینجا بررسی می کنیم تا دلیل بروز این مشکل را متوجه شویم.

ابتدا این مسئله را روشن می کنیم که اصولا فرآیند تشکیل تصویر به چه صورت است؟

برای تشکیل تصویر دو اتفاق باید بیفتند:

اول اینکه اطلاعات تصویر در مین برد ایجاد و سپس به صفحه نمایش منتقل می شود. 

دوم اینکه نور بک لایت در پشت صفحه نمایش باعث  رویت شدن سیگنال ها می شود. این نور بک لایت در تلویزیونهای قدیمی تر یا به اصطلاح (LCD) توسط لامپ های فلورسنت و در LED ها به صورت لامپ های ال ای دی ایجاد می شود.

یکی از عمده ترین دلایل رفتن تصویر در تلویزیون های ال جی مخصوصا سری LB ، LN و LY سوختن بک لایت است. در این مواقع با روشن کردن تلویزیون لوگوی ال جی یک لحظه نشان داده شده و سپس کلا تصویر می رود.

نمایندگی اسپلیت ال جی در شیراز را با این مجموعه به اشتباه نگیرید.

دلایل سوختن بک لایت 

پایین آوردن کیفیت و قیمت قطعات بنا به درخواست مصرف کنندگان 

روشن بودن طولانی مدت تلویزیون

تنظیم نور بک لایت بر روی مقدار حداکثری


شما مشتریان عزیز در شهر شیراز و حومه آن می توانید تعمیرات ال جی در شیراز را با خیالی آسوده به تکنسین های باتجربه ما سپرده و در ازای انجام خدمات فاکتور رسمی که مورد تایید اتحادیه است و ضمانت نامه کتبی دریافت کنید. 

ما تا از زمان تماس شما تا پایان کار و سلامت کامل دستگاه با شما بوده و حتی بعد از آن هم می توانید از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید.

همکاران ما در واحد پشتیبانی یک هفته از پایان کار با شما تماس گرفته و از کیفیت کار تکنسین و رضایت شما پرس و جو می کنند. در صورت تکرار مشکل، ما را مطلع کنید تا با اعزام مجددا تکنسین به صورت رایگان ایراد برطرف شود.

تعمیرات ال جی در شیراز

برای ارائه خدمات بهتر در شهر شیراز ز برای هر محصول یک سرویسکار و یک متخصص  آماده ارائه خدمات می باشد .

به شما عزیزان توصیه می کنیم که قبل از دریافت هرگونه خدمات مطالب آموزشی سایت را مطالعه فرمایید شاید که شما نیاز به تعمیر کار نداشته باشید.
در این مطلب قصد داریم که عیب های متداول یخچال فریزر ال ‌جی را و همچنین عیب های متداول ماشین لباسشویی ال جی را برای شما عزیزان توضیح دهیم شاید که بتوانید با مطالعه این مطلب مشکلات یخچال فریزر یا ماشین لباسشویی خود را برطرف نمایید.

در مرحله اول به موضوع می پردازیم که چرا یخچال فریزر سرد نمی کند

یخچال فریزر ها عموماً دارای ۳ مرحله از کار هستند
مرحله اول ایجاد برودت که توسط قطعات الکتریکی و مکانیکی انجام می‌شود
مرحله دوم توزیع هوا و جذب رطوبت که توسط فن و کانالهای توزیع هوا انجام میشود
و مرحله سوم برف جدایی و آب کردن برفک ها که توسط المنت و المان های آن انجام می گردد
برای هر یک از این مراحل مشکل ایجاد شود باعث می شود که در یخچال فریزر شما عدم سرمایش و عدم برودت ایجاد شود
که باید این موارد به صورت تخصصی بازدید و عیب یابی شود تا مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر شما حل شود.
یکی از سوال های متداولی که در مورد ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تماس ما پرسیده می شود این است که ماشین لباسشویی ما دچار صدا و لرزش می‌شود در مرحله خشک کن این اتفاق می‌افتد.
مشکلی که این ماشین لباسشویی ها دارند تنظیم نبودن دستگاه و تنظیم نبودن پایه‌های دستگاه باعث می شود که دستگاه شما به موقع خشک کن دچار صدا و لرزش شود.
لرزش های ماشین لباسشویی به چند دسته عمده تقسیم می‌شوند اگر دستگاه شما به صورتی لرزش دارد که به سمت جلو حرکت می کند و دچار حرکت می شود و پایه های ماشین لباسشویی شما تنظیم است این مورد می‌تواند از کم ریختن لباس داخل دستگاه می‌تواند این مشکل را به وجود آورد که دستگاه شما در حین خشک کن شروع به حرکت نمایند.