علت یخ نساختن یخچال ساید بای ساید ال جی

09920766695

در این مطلب می خواهیم در مورد علت یخ نساختن یخچال ساید بای ساید ال جی برایتان صحبت کنیم.

چند دلیل می تواند داشته باشد که به ترتیب آنها را توضیح می دهیم:

در مرحله اول باید بررسی کنیم که آب به دستگاه متصل است یا خیر؟ یعنی اینکه آب داخل یخچال شما می ریزد یا نمی ریزد؟ اگر آب وصل نیست می توانید خودتان یا از یک نصاب بخواهید که برای وصل آب سرد کن و یخ ساز به شما کمک کند.

نمایندگی ال جی در اصفهان  کجاست؟

اگر آب وصل است ولی باز هم یخ سازی انجام نمی شود و یخ تولید نمی شود، می تواند از عدم سرما یا سرمایش ضعیف یخچال باشد.
که سرمایش ضعیف آلمان های زیادی دارد که باید بررسی شود.

اگر یخچال فریزر شما یخ را می‌سازد ولی یخ را به داخل مخزن یخساز نمی ریزد، این موضوع می‌تواند به موتور یخساز ربط داشته باشد که یخ را به قالب یخ ساز های یخچال نمی‌برد و به گردش در نمی آورد.

در مقاله بعدی در مورد علت داغ شدن بدنه یخچال ال جی را مورد بررسی قرار میدهیم.

مورد بعدی می‌تواند قالب یخ ساز باشد که اگر قالب یخ ساز دارای ترک و شکستگی باشد باعث می شود که یخ ها به هم بچسبند یا داخل قالب ریخته نشوند. برای اینکه متوجه شوید قالب یخ ساز در یخچال مشکل دارد یا موتور چرخان آن می توانید این کار را انجام دهید: یک دکمه تست زیر یخ ساز قرار دارد، آن را چند ثانیه نگه دارید. اگر که موتور چرخان یخچال شما شروع به چرخش کرد و آب را داخل قالب یخ ساز ریخت و آب بدون هیچ مشکلی خارج شد، موتور یخساز مشکلی ندارد ولی اگر که چرخید و آب ریخته نشد می تواند مشکل از قالب یخ ساز باشد.

مورد بعدی زمانی است که المنت آب یخچال مشکل داشته باشد. اگر این مشکل پیش بیاید باعث می شود که آب داخل لوله یخ بزند و این راه آب بسته شود