تعمیر جارو برقی در یزد

تعمیر جارو برقی در یزد

جارو های برقی علاوه بر جمع آوری زباله ها ، گرد و خاک را هم تمیز کرده و محیطی براق را به شما ارائه می دهند .

به یاد دارم در یکی از روزهای سرد زمستانی ، پدرم موتور جارو برقی را میان آشپزخانه پیاده کرده و مشغول تعمیرات بود که با پرسش من همه چیز آغاز شد : « بابا ، این جارو برقی دیگه کهنه شده باید یه دونه نوش رو بگیرید » . پدرم با اخمی غلیظ به من خیره شد و گفت : « قدر زر زرگر شناسد … قد گوهر ، گوهری … تو‌ چه می دونی این موتورهای قدیمی چه کیفیتی دارن ؟ » با تعجب پرسیدم : « وا … بابا … الان شما زرگری ؟ یا گوهری ؟ … اصلا شما تعمیرکاری ؟ که دل و روده ی این بدبخت رو ریختی وسط زمین ؟ … مامان بیاد داستان میشه ها ! » همان لحظه صدای مادر که تازه از راه رسیده بود در خانه پیچید : « گوهر کیه ؟ … اینجا چه خبره ؟ … کی جرات کرده به جارو برقی من دست بزنه ؟ » پدرم زیر لب گفت : « بدبخت شدم . » و البته کاملا حق داشت … رسیدن مادر همانا و به پا شدن جنگ جهانی سوم همانا ، من هم به صورت زیر نویس از محیط دور شده و به اتاقم پناه بردم و جهت برداشتن قدمی خیر با شرکت حامی سرویس تماس گرفتم .

تعمیر جارو برقی در یزد

 

تعمیر جارو برقی بوش در یزد :

جاروبرقی های بوش ، تولید کشور آلمان بوده و با مزایایی مانند قدرت مکش فوق‌العاده ، تنوع بالا ، صدا کم و … تولید و روانه بازار می‌شوند . بهترین جارو برقی های این شرکت شامل مدل pro next 3 و مدل pro5 می باشد .

شرکت حامی سرویس با آموزش تعمیرکاران متخصص ، در عرصه ی تعمیر لوازم خانگی می تواند مشکلات دستگاه‌های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی بوش به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیرات جاروبرقی بوش در یزد

تعمیر جارو برقی در یزد

تعمیرات جارو برقی کنوود در یزد :

شرکت کنوود که در کشور ژاپن در سال ۱۹۴۶ تاسیس شده و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم الکترونیکی آغاز کرده است با ارائه جاروبرقی های با کیفیت ، با محصولات برند آاگ در حال رقابت می باشد .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از کیفیت عملکرد تکنسین های خود تعمیرات انجام شده را به مدت ۶۰ روز گارانتی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدت ، آن را به صورت رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کنوود به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیرات جاروبرقی کنوود در یزد

 

تعمیر جارو برقی ال جی در یزد :

جارو برقی های فوق العاده ی ال جی با مکش عالی و طراحی شیک ساخته می شوند . این شرکت جاروبرقی های خود را در مدل های متنوع مانند : مدل VN-2822HRF و مدل VN-3322ST و … روانه بازار می‌کند.

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه می باشد ، که در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ قطعه ی مورد نظر خود را خریداری نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیرات جاروبرقی ال جی در یزد

 

تعمیر جارو برقی سامسونگ در یزد :

شرکت سامسونگ جاروبرقی های خود را در مدل های متنوع و با امکاناتی مانند : موتورهای پر قدرت ، قدرت مکش فوق العاده ، بدنه دوبخشی ، در انواع کیسه دار و بدون کیسه و … تولید و روانه بازار می کند .

شرکت حامی سرویس قطعات خود را برای ۲۰ روز گارانتی کرده و در صورت بروز مشکل در این مدت ، قطعه را به صورت رایگان تعویض می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در یزد

تعمیر جارو برقی در یزد

تعمیر جارو برقی فیلیپس در یزد :

جارو برقی های فیلیپس با موتورهایی قدرتمند ، با برند آاگ در حال رقابت می باشد . بهترین مدل های این محصول شامل مدل FC9170 و مدل FC8452 می باشد .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های پرداختی و عدم وجود خطا ، لینک فاکتور آنلاین را برایتان ارسال می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی فیلیپس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در یزد

 

تعمیرات جارو برقی بکو در یزد :

یکی از بهترین مدلهای جاروبرقی بکو ، مدل  VCC6522W می باشد . این محصول با مزایایی مانند : موتور ۲۴۰۰ وات ، لوله تلسکوپی ، فیلتر بهداشتی هپا ، نشانگر پر بودن مخزن و … تولید و به بازار عرضه می گردد .

شرکت حامی سرویس دارای واحد مشاوره رایگان می باشد که در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی بکو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی بکو در یزد

 

تعمیرات جارو برقی هیتاچی در یزد :

یکی از مدل های محبوب جاروبرقی هیتاچی ، جاروبرقی سطلی می باشد ، که با مزایایی مانند : صدای کم ، چرخ متحرک ، سطل ۱۸ لیتری ، قدرت موتور ۲۰۰۰ وات ، فیلتر بهداشتی قابل شستشو و … به بازار عرضه می گردد .

شرکت حامی سرویس با استفاده از تعمیرات باکیفیت و قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر دستگاه های هوشمند شما را فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی هیتاچی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی هیتاچی در یزد

تعمیر جارو برقی در یزد

تعمیر جارو برقی پاناسونیک در یزد :

شرکت ژاپنی پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ تأسیس شده و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم الکترونیکی آغاز کرده است . این شرکت در تولید جاروبرقی های خود با برند سونی و هیتاچی در حال رقابت می باشد .

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیکترین تکنسین تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات کافی ، برای انجام تعمیرات در منزل شما حضور پیدا می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی پاناسونیک به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در یزد

 

تعمیرات جارو برقی دوو دریزد :

جاروبرقی های دوو با کیفیت فوق العاده و مزایایی مانند : کنترل روی دسته ، موتور با توان ۲۱۰۰ وات ، لوله تلسکوپی ، قدرت مکش بالا ، موتور توربو و … تولید و روانه بازار می شوند .

شرکت حامی سرویس با آموزش تعمیر کاران حرفه ای در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی دوو به لینک زیر مراجعه کنید .