علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی

علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی

علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی

09920766695

شما دوست عزیزی که مصرف کننده و طرفدار محصولات ال جی هستید، این را می دانید که یخچال فریزرهای ال جی نیز مانند سایر برند های دیگر، در بدنه خود کمی داغی دارند. 

اما گاهی اوقات متوجه می شوید که این گرما بیش از حد طبیعی و نرمال خود است و شما را نگران می کند. 

آن موقع است که مستاصل شده و به دنبال علت و راه چاره می گردید. از طرفی ممکن است به دستگاه آسیب جدی برسد و از طرفی هم نگران مواد غذایی داخل یخچال ال جی خود هستید. چرا که در بعضی مواقع، گرم شدن بدنه یخچال همراه با عدم برودت نیز هست.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز کجاست؟

علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی

پس به دنبال علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی در گوگل به این صفحه هدایت شده اید. ما در این مطلب علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی را به طور کامل برای شما می گوییم. راه های پیشگیری و تعمیر را هم بازگو می کنیم تا با اطلاعات کافی به سراغ تعمیرکار بروید و پس از این هم بتوانید تا حدود زیادی از بروز این مشکل پیشگیری کنید.

پس در ادامه مطلب با ما باشید…

فنی که در پشت یخچال فریزر ال جی قرار دارد وظیفه خنک کردن گاز یخچال را که حاصل از فشار کمپرسور است، برعهده دارد. به این فن، فن کندانسور می گویند. ادامه لوله های کندانسور دور بدنه قرار دارد واگر فن این گاز را خنک نکند، گرمای آن را در بدنه حس خواهید کرد. پس هرگاه متوجه شدید که دیواره‌های یخچال ال جی بیش از حد گرم است، علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی این است که فن کندانسور معیوب است و این احتمال وجود دارد که برودت دستگاه هم کم شود.

پس می تواند یکی دیگر از علت های عدم وجود سرمایش در یخچال ال جی یا فریزر ال جی این باشد که فن کندانسور یا فن کنار موتور خراب است.
اشتباهی که تعدادی از دوستان تعمیرکار انجام می دهند این است که برای اینکه فن کندانسور به کار بیفتد، آن را با روغن روان می کنند. اما من توضیه می کنم که هیچ عنوان روغن یا روان کننده برای راه اندازی فن کندانسور استفاده نکنید، زیرا پس از مدتی باعث می‌شود که آسیب‌های جدی‌تری به فریزر شما برساند.

تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان


حالا یکی یکی دلایل را بررسی می کنیم.

علت داغی بدنه یخچال

این احتمال وجود دارد که قسمت موتور و مکانیزم گاز در یخچال فریزر شما به درستی کار نکند. اگر که مکانیزم گاز و کمپرسور به درستی کار نکند باعث می‌شود که فریزر شما از سرما بیفتد.

پس باید کمپرسور، کندانسور، فن کندانسور و اواپراتور کاپیلاری یا همان لوله مویی را به طور دقیق بازدید کرد تا عیب آن مشخص شود. علت گرم شدن بدنه یخچال ال جی

تمامی این المان ها در می تواند مربوط به سرما نداشتن فریزر باشد.

این مشکلات نیازمند مهارت و تخصص خاصی می باشد که هر کدام از این موارد خودش ساعت ها مبحث و آموزش نیاز دارد. عیب یابی دقیق و حرفه ای، نکته بسیار مهمی در امر تعمیرات است. چراکه پایه و زیربنا است و اگر عیب دستگاه به درستی تشخیص داده نشود، می تواند هم آسیب و هم هزینه بیشتری را تحمیل کند. عیب یابی نیاز به دانش، مهارت و ابزار پرتابل به روز و حرفه ای دارد. 

بهترین توصیه من به شما این است که از یک نیروی خبره برای این کار کمک بگیرید و بابت خدماتی که ارائه می دهند از آنها ضمانت و فاکتور دریافت کنید تا در صورت بروز هرنوع مشکلی بتوانید از طریق اتحادیه مربوطه، آن را پیگیری کنید.


تماس فوری شبانه روزی   09920766695

گروه تعمیراتی ال جی، با پذیرش فوری و در اسرع وقت، آماده ارائه انواع خدمات و تعمیرات ال جی در اکثر شهرهای ایران می باشد. 

انجام تعمیرات در محل شما، بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و دانش آموخته، تحت نظارت مستقیم اتحادیه، ارائه ضمانت نامه دو ماهه و فاکتور رسمی از جمله خدماتی است که شرکت ما با افتخار به هموطنان خود ارائه می دهد.

 

By |1402/8/19 17:51:41اردیبهشت 23ام, 1399|مقالات آموزشی|0 Comments

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author:

Leave A Comment

Go to Top